جهت‌گیری دولت در بودجه ۱۴۰۱ ثبات اقتصادی است لیگ قهرمانان اروپا|غلبه رئال بر اینتر و حذف میلان/وداع دراماتیک پورتو با فرصت سوزی طارمی تشریح جزئیات تهیه واکسن طبیعی کرونا در اراک/واکسن قابلیت انعطاف در برابر بیماری‌های ویروسی را دارد مه گرفتگی شدید در برخی از محورهای مواصلاتی استان مرکزی/ رانندگان با احتیاط بیشتری رانندگی کنند تکلیف ارز دولتی در بودجه 1401/حمله به صف کاذب ارز/چرا تولید خودرو آب می رود؟ پیروزی بر پیکان واجب‌تر از نان شب/ خطر حذف ایران از جام جهانی / ۴۵ روز ویژه حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی از بودجه ۱۴۰۱/ اختصاص ۱۰۰هزار میلیارد تومان یارانه به اقشار آسیب پذیر فردا سامانه بارشی جدید، وارد کشور می‌شود/ آلودگی هوا در کلان‌شهرهای و شهرهای‌ صنعتی جدیدترین خرید پرسپولیس کیست؟ / لژیونر ایرانی هم در لیست گل محمدی! دانشجویان در جهاد علمی و فرهنگی همان رسالت رزمندگان در دفاع مقدس را برعهده دارند
چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۵
کد خبر: 87548
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۶
کارشناس سیاسی:

مردم با حضور در انتخابات در دشمن شناسی از خواص پیشی گرفتند

جهان بخشی گفت: مشارکت مردم در اوج تحریمها، ناکارآمدی ها و تبلیغات دشمن حاکی از این است که ملت ایران در دشمن شناسی از خواص پیشی گرفتند و همواره در طول عمر انقلاب این مسئله ثابت شده است.

به گزارش دیار آفتاب؛ حیدر جهانبخشی، کارشناس مسائل سیاسی در گفتگو با فراهان خبر با اشاره به خلق حماسه ۲۸ خرداد گفت: حضور ملت ایران در عرصه های سیاسی و اجتماعی همراه بابصیرت بوده است.

وی با اشاره به اینکه مردم نسبت به توطئه های دشمنان هوشیار هستند، افزود: مشارکت مردم در انتخابات در اوج تحریم ها، ناکارآمدها و تبلیغات دشمن، حاکی از این است که مردم ما در دشمن شناسی از خواص پیشی گرفتند و همواره در طول عمر انقلاب این مسئله ثابت شده است.

کارشناس سیاسی اظهار کرد: ملت ایران در انتخابات ۱۴۰۰ اهداف دشمن را شناسایی کردند، دشمنان خارجی و داخلی به دنبال ایجاد ناامیدی در مردم بودند.

وی گفت: مردم نسبت به مسئولیت خود در برابر انقلاب و خون شهدا واقف هستند و با بصیرت و تشخیص درست، دشمنان را ناکام کردند.

جهانبخشی افزود: در عرصه های مختلف اگر حضور مردم در صحنه و همراهی ملت نبود، نمی توانستیم از گردنه های سخت عبور کنیم.

کارشناس سیاسی اظهارکرد: مردم امروز به پاس خون شهید سلیمانی و شهدا این نظام در پای صندوق های رای حاضر شدند و به ندای رهبری لبیک گفتند و ثابت کردن به پای این نظام پایبند هستند.

وی گفت: به فرموده امام(ره)" مردم ایران از سایر مردم در دوره های مختلف برتر هستند" و در بزنگاه های نظام با حضور خود پیشتیبان رهبر و نظام بوده اند.

جهانبخشی افزود: علی رغم همه دسیسه ها، مردم ایران دست از نظام و رهبری در هیچ شرایطی برنمی دارند. مردم ما زمان شناسی هستند و با تشخیص درست و به موقع پای این نظام ایستاده اند و توطئه های دشمنان را نقش برآب کردند.

وی گفت: حضور مردم در پای صندوق های رای نشان داد که مردم با وجود مشکلات و سختی ها به اهداف مقدس نظام پایبند هستند، مردم انتقاد به عملکردها و تصمیمات نادرست دارند.

جهانبخشی افزود: مردم به رسالت خود عمل کردند، حال دولت انقلابی آغاز فصل جدید برای ایرانی آباد و دولتی مردمی است و ان شاءالله دولت جدید نوید روزهای بهتر و تسریع در رفع مشکلات مردم شود.

کارشناس سیاسی با تاکید بر اینکه همه آحاد مردم مخصوصا جریان‌های انقلابی و سایر تفکرها باید برای توفیق دولت جدید کمک کنند و ید واحده شوند، خاطر نشان کرد: دولت و ملت باید در کنار یکدیگر برای اقتدار نظام تلاش کنند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار