پایش دانش آموزان مشکوک به بیماری کرونا از منزل زلزله مالی در قفس توری‌ پرسپولیس/ بازگشت رادوشوویچ به کرواسی؛ احتمالاً پس از دربی! ادعای سخیف شبکه «تی.آر.تی» ترکیه درباره جزایر سه‌گانه ایرانی «نه» به توافق موقت/ ایران خواستار لغو تحریم‌هاست؛ نه تعلیق و توقف! آیا «سگ‌گردانی» حرام است؟ عرضه خودرو به دست خودروسازان محقق شد؟ ماجرای عجیب کارت عروسی‌ حمید و فائزه که به دست رهبر انقلاب رسید/ به جای طلا، سرویس نقره خریدیم فضیلت‌های کمک کردن به همسر در خانه از زبان پیامبر/عملی که با شهادت برابری می‌کند توقیف 15 دستگاه خودروی شوتی از سوی پلیس راه مرکزی طرح تروریستی داعش برای هدف قرار دادن سامراء
پنجشنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۰ - ۰۲:۰۸
کد خبر: 87533
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۷
یادداشت/

دولت عدالت محور و فساد ستیز آیت الله رئیسی، نوید بخش رفاه اجتماعی

امیدواریم دولت عدالت محور و فساد ستیز آیت الله رئیسی، نوید بخش عدالت، رفاه اجتماعی و کرامت و منزلت انسان ها، تقویت و همگرایی بیشتر بین همه اقوام و مذاهب کشور و تعامل با دنیا و دفاع از جایگاه مقتدرانه ایران عزیز باشد.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از نسیم خنداب؛ حضور باشکوه ملت بزرگ ایران اسلامی در انتخابات سرنوشت ساز 28 خرداد 1400 در شرایط سخت اقتصادی وتنگناهای معیشتی و کرونایی، بیانگر بینش عمیق، مشارکت بالای سیاسی در تعیین سرنوشت خود، تقویت کننده روابط بین الملل و بالا بردن قدرت دیپلماسی و چانه زنی در محافل منطقه ای و جهانی و تقویت کننده امنیت و اقتدار ملی و موجب اتحاد و همبستگی در درون کشور بود.

این رخداد بزرگ سیاسی و شور و شعور ملی به دست انسان هایی رقم خورد که آگاهی و بصیرت، یکپارچگی و وحدت ملی را بهترین رمز و شعار برای عظمت کشور می دانستند.

در این انتخابات ملت انقلابی ایران حماسه ای خلق کردند که نوید بخش عزت و اقتدار روز افزون کشور و حاکمیت تفکر انقلابی و مدیریت جهادی خوهد بود.

مردم ایران همیشه با حضور خودشان در پای صندوق های رای و شرکت در راهپیمایی ها دین خود را به کشور ادا نموده و نشان دادند به آرمان های امام و شهیدان پایبند هستند.

همان طور که رهبر انقلاب فرمودند در این انتخابات پیروز اصلی مردم بودند که با حضور خودشان به اقتدار ملی افزودند و شکست خورده این حضور، معاندان، بدخواهان و شبکه هایی بودند که بر طبل نامیدی و ناکارآمدی حکومت دینی کوبیدند و به نتیجه نرسیدند .

این انتخابات با شکوه به همه اثبات کرد این نظام پایدار است و به عنوان نقطه عطفی در تاریخ ایران باقی خواهد ماند و انءشاالله به ظهور حضرت ولی عصر(عج) متصل خواهد شد.

امیدواریم دولت عدالت محور و فساد ستیز آیت الله رئیسی، نوید بخش عدالت، رفاه اجتماعی و کرامت و منزلت انسان ها، تقویت و همگرایی بیشتر بین همه اقوام و مذاهب کشور و تعامل با دنیا و دفاع از جایگاه مقتدرانه ایران عزیز باشد.

ابوالفضل فخرالاسلام

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار