لاف در غربت، پشت پرده تهدیدهای آمریکا و اسرائیل/ حمله سایبری به مردم/ خط قرمز خدمت در جبهه‌های انقلاب داورزنی مدیرعاملی پرسپولیس را رد کرد/ پرسپولیس به دنبال حضور در مربع قدرت / نبرد ساکت / یامگا جدیدترین الماس سیاه حامیان روحانی در تلاش برای سیاه‌نمایی و تخریب دولت سیزدهم/ پاشیدن بذر ناامیدی در جامعه با اخبار غیر رسمی برنامه‌ریزی تحویل 8 میلیون دُز واکسن «پاستوکووک»/ امکان تشخیص ۲۵۰ هزار آزمایش روزانه کرونا خانه‌دار شدن با 15 میلیون تومان در گرو همکاری شبکه بانکی/ آیا تسهیلات بانکی صرف رونق اقتصاد می‌شود‌ تاخیر در صدور روادید برای ورزشکاران/ کارشکنی یا ضعف روابط بین الملل فدراسیون‌ها؟ سوخت رسانی در تعدادی از جایگاه استان مرکزی برقرار شد/سهمیه سوخت در کارت‌های شهروندان محفوظ است حمله سایبری پمپ بنزین ها در سایه کم کاری در راه اندازی شبکه اطلاعات ملی بازگشت تدریجی عرضه سوخت در جایگاه‌ها به روال عادی/ مشکل جایگاه‌های سوخت در اسرع وقت حل می شود امکان رفع فیلتر توئیتر و تلگرام با اجرای طرح حمایت از کاربران/ نقاط قوت نسخه جدید طرح صیانت چیست؟
چهارشنبه ۰۵ آبان ۱۴۰۰ - ۰۸:۰۴
کد خبر: 87504
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۸:۱۲
انتخابات 1400| دیارآفتاب گزارش می دهد؛

«ولی‌الله بیاتی» منتخب مردم تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس یازدهم شد

با پایان شمارش آرای انتخابات میان دوره ای مجلس یازدهم در حوزه انتخابیه تفرش، آشتیان و فراهان «ولی‌الله بیاتی» به عنوان منتخب مردم این حوزه معرفی شد.

به گزارش دیار آفتاب؛  همرمان با انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و سیزدهمین دوره ریاست جمهوری، دومین میان دوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری نخستین میاندوره‌ای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه تفرش، آشتیان و فراهان نیز در  ۲۸ خردادماه ۱۴۰۰ با حضور پرشور مردم در سراسر کشور برگزار شد.

با پایان شمارش آراء انتخابات میان دوره‌ای دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه آشتیان، تفرش و فراهان نتایج نهایی آرای ماخوذه در این حوزه انتخابیه اعلام شد.

در نتیجه شمارش آرا، ولی الله بیاتی به عنوان منتخب مردم آشتیان، تفرش و فراهان راهی مجلس شورای اسلامی شد تا پس از تائید اعتبارنامه به عنوان نماینده مردم این منطقه مشغول فعالیت شود.

تعداد آرای  ۴ نفر اول به شرح زیر است:

ولی الله بیاتی ۱۱۵۹۷ رای

مهدی شهبازی با ۴۹۸۲ رای

مرتضی دستجانی با ۴۹۵۴ رای

امیررضا واعظ آشتیانی با ۴۸۲۷

پس از ثبت نام داوطلبان میان دوره‌ای دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه آشتیان، تفرش و فراهان و بررسی صلاحیت داوطلبان در نهایت تعداد ۴۱ نامزد تائید شد و به رقابت انتخاباتی پرداختند.

این حوزه انتخابیه که دارای یک صندلی یا کرسی در مجلس شورای اسلامی است مجموعاً بر اساس سرشماری سال ۹۵ در برگیرنده جمعیتی قریب به ۵۷ هزار نفر است.

در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در سال ۹۸ در نهایت صلاحیت نامزد منتخب به دلیل ابهاماتی درخصوص مدراک تحصیلی وی برای احراز کرسی نمایندگی حوزه انتخابیه تفرش، آشتیان و فراهان تایید نشد و امور این حوزه طی یکسال اخیر از سوی علی اکبر کریمی نماینده اراک، کمیجان و خنداب به عنوان نماینده معین دنبال شده است.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار