لاف در غربت، پشت پرده تهدیدهای آمریکا و اسرائیل/ حمله سایبری به مردم/ خط قرمز خدمت در جبهه‌های انقلاب داورزنی مدیرعاملی پرسپولیس را رد کرد/ پرسپولیس به دنبال حضور در مربع قدرت / نبرد ساکت / یامگا جدیدترین الماس سیاه حامیان روحانی در تلاش برای سیاه‌نمایی و تخریب دولت سیزدهم/ پاشیدن بذر ناامیدی در جامعه با اخبار غیر رسمی برنامه‌ریزی تحویل 8 میلیون دُز واکسن «پاستوکووک»/ امکان تشخیص ۲۵۰ هزار آزمایش روزانه کرونا خانه‌دار شدن با 15 میلیون تومان در گرو همکاری شبکه بانکی/ آیا تسهیلات بانکی صرف رونق اقتصاد می‌شود‌ تاخیر در صدور روادید برای ورزشکاران/ کارشکنی یا ضعف روابط بین الملل فدراسیون‌ها؟ سوخت رسانی در تعدادی از جایگاه استان مرکزی برقرار شد/سهمیه سوخت در کارت‌های شهروندان محفوظ است حمله سایبری پمپ بنزین ها در سایه کم کاری در راه اندازی شبکه اطلاعات ملی بازگشت تدریجی عرضه سوخت در جایگاه‌ها به روال عادی/ مشکل جایگاه‌های سوخت در اسرع وقت حل می شود امکان رفع فیلتر توئیتر و تلگرام با اجرای طرح حمایت از کاربران/ نقاط قوت نسخه جدید طرح صیانت چیست؟
چهارشنبه ۰۵ آبان ۱۴۰۰ - ۰۷:۴۸
کد خبر: 87488
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۸
نماینده مردم اراک کمیجان و خنداب در گفتگو با دیارآفتاب؛

علیرغم میل دشمنان و عوامل نفوذی داخلی، شاهد مشارکت قابل قبول مردم بودیم/ همه گروه ها، دولت آینده را برای تحقق اهدافش کمک کنند

آصفری گفت: علی رغم پروپاگاندای رسانه ای و تبلیغاتی جریان اپوزوسیون برانداز در خارج و تعدادی از عناصر نفوذی در داخل برای کاهش مشارکت در کشور، شاهد مشارکت قابل قبول و بیش از 50درصدی مردم در این انتخابات بودیم.

محمدحسن آصفری نماینده مردم اراک خنداب و کمیجان در مجلس یازدهم در گفتگو با دیار آفتاب، با اشاره به مشارکت مردم در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا در 28خرداد، گفت: علی رغم پروپاگاندای رسانه ای و تبلیغاتی جریان اپوزوسیون برانداز در خارج و تعدادی از عناصر نفوذی در داخل برای کاهش مشارکت در کشور، شاهد مشارکت خوب مردم در این انتخابات بودیم.

وی افزود: البته عوامل متعددی از جمله کرونا و وضعیت بد اقتصادی که ناشی از ناکارآمدی دولت تدبیر و امید بود، در کنار تبلیغات رسانه ای دشمنان باعث شد تا مشارکت کمتر از چند دوره قبلی باشد اما آن چیزی که مهم است این است که رئیس جمهور سیزدهم، منتخب همه ملت ایران است و همه احزاب و گروه ها باید دولت بعدی را کمک کنند تا بتواند به وعده های خود عمل کند.

آصفری با بیان اینکه فضای رقابت باید به فضای رفاقت تبدیل شود، گفت: همه افراد اعم از نامزدهای ریاست جمهوری سیزدهم باید رئیس جمهور منتخب یعنی آقای رئیسی را کمک کنند تا شاهد کارنامه خوبی از عملکرد دولت باشیم تا نهایتا باعث رضایتمندی مردم شود.

نماینده مردم اراک کمیجان و خنداب در مجلس گفت: ملت ایران با حضور در پای صندوق رای رای کار را تمام کردند و گرانی، تورم، بیکاری و تبلیغات تمام عیار بدخواهان، جلوی حضورشان در انتخابات 1400 را نگرفت.

وی خاطرنشان کرد:  حالا نوبت جوان حزب اللهی است که امید را به دل ملت برگرداند. مجلس انقلابی پای کاراست و با قوت برای کمک به حجت الاسلام رئیسی برای حل مشکلات مردم ایستاده است.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار