جهت‌گیری دولت در بودجه ۱۴۰۱ ثبات اقتصادی است لیگ قهرمانان اروپا|غلبه رئال بر اینتر و حذف میلان/وداع دراماتیک پورتو با فرصت سوزی طارمی تشریح جزئیات تهیه واکسن طبیعی کرونا در اراک/واکسن قابلیت انعطاف در برابر بیماری‌های ویروسی را دارد مه گرفتگی شدید در برخی از محورهای مواصلاتی استان مرکزی/ رانندگان با احتیاط بیشتری رانندگی کنند تکلیف ارز دولتی در بودجه 1401/حمله به صف کاذب ارز/چرا تولید خودرو آب می رود؟ پیروزی بر پیکان واجب‌تر از نان شب/ خطر حذف ایران از جام جهانی / ۴۵ روز ویژه حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی از بودجه ۱۴۰۱/ اختصاص ۱۰۰هزار میلیارد تومان یارانه به اقشار آسیب پذیر فردا سامانه بارشی جدید، وارد کشور می‌شود/ آلودگی هوا در کلان‌شهرهای و شهرهای‌ صنعتی جدیدترین خرید پرسپولیس کیست؟ / لژیونر ایرانی هم در لیست گل محمدی! دانشجویان در جهاد علمی و فرهنگی همان رسالت رزمندگان در دفاع مقدس را برعهده دارند
چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۷
کد خبر: 87476
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۸
عضو هیئت رئیسه مجلس در گفتگو با دیارآفتاب؛

مردم با مشارکت خود در انتخابات و انتخاب اصلح، زیر میز دروغگویی زدند/ ملت ایران نشان دادند برای ساختن کشور منتظر امر و نهی دشمنان و معاندین نمی مانند

سلیمی عضو هیئت رئیسه مجلس، گفت: مردم با مشارکت خود در انتخابات گل کاشتند، علیرغم گلایه های خود مصالح کشور را درست تشخیص دادند و زیر میز دروغگویی و ناکارآمدی زدند.

حجت الاسلام علیرضا سلیمی عضو هیئت رئیسه مجلس در گفتگو با دیار آفتاب، با اشاره به مشارکت مردم در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا، گفت: مردم با مشارکت خود در انتخابات گل کاشتند، علیرغم گلایه های خود مصالح کشور را درست تشخیص دادند و زیر میز دروغگویی و ناکارآمدی زدند.

وی افزود: ملت ایران نشان دادند برای ساختن کشور منتظر امر و نهی دشمنان و معاندین نمی مانند. آن ها علیرغم وجود کرونا در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر شرکت کردند و میزان مشارکت در این انتخابات نسبت به انتخابات مجلس بسیار بیشتر شد.

سلیمی با بیان اینکه مردم با انتخاب خود نشان دادند به اخلاق پایبندند، تصریح کرد: کسانی که تصور می کنند با عدم رعایت مبانی اخلاقی می توانند برای خودشان در میان مردم جایگاهی درست کنند باید عبرت بگیرند. مردم شکوه آفریدند و اقتدار کشور را به نمایش گذاشتند و نشان دادن بالاتر از تحلیل برخی ها رفتار می کنند و معجزه آفریدند. این نشان می دهد خیلی ها از جمله برخی مسئولین داخلی هنوز مردم ایران را نشناختند.

عضو هیئت رئیسه مجلس با اشاره به برخی نارسایی هایی که در روند برگزاری انتخابات صورت گرفت، گفت: ولی با این حال در برخی مناطق مردم ساعت ها پشت درب های حوزه های رای ماندند تا رای خود را در صندوق بیندازند.

وی تاکید کرد: مردم از رئیس جمهور سیزدهم توقع دارند با فضای دیگری امور کشور اعم از امور داخلی و خارجی اداره و ریل مدیریت کشور عوض شود و مسئولین ناکارآمد جای خود را به افراد توانمند دهند. امروز روزی است که دولت انقلابی کارآمد برای ایرانی قوی باید کمربند خود را محکم ببندد و امید فراوان داریم تا دولت آقای رئیسی کارهای بزرگی را انجام دهد و با فساد و سیستم های فساد زا مقابله کرده و عدالت را به صورت جدی پیگیری کند.

سلیمی خاطرنشان کرد: دولت یازدهم و دوازدهم در این هشت سال نه تنها ماشین کشور را به انتهای دره فرستاد بلکه چهارچرخ آن را پنجر کرد. امیدواریم آقای رئیسی این ماشین را از دره ای که در آن قرار گرفته خارج کرده و حرکت آن را در ریل درست خود قرار دهد. برای این کار باید همه دست به دست هم دهند تا دولت در امور خود، یعنی خدمت به مردم موفق باشد.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار