با صدور بیانیه‌ای مطرح شد؛

درخواست ۲۱۰ نماینده مجلس برای انصراف کاندیداهای انقلابی به نفع رئیسی

۲۱۰ نماینده مجلس خواستار انصراف نامزدهای جریان انقلاب به نفع سید ابراهیم رئیسی شدند.
کد خبر: ۸۷۳۶۳ تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۸

به گزارش دیار آفتاب؛ 210 نماینده مجلس شورای اسلامی طی بیانیه‌ای خطاب به علیرضا زاکانی، سیدامیرحسین قاضی‌زاده هاشمی، محسن رضایی و سعید جلیلی از آنها خواستار این شدند تا به نفع سیدابراهیم رئیسی انصراف دهند.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

اللهم انا نرغب الیکفیدولت الکریمه

جناب آقایان جلیلی، رضایی، زاکانی، قاضی زاده هاشمی، نامزدهای جریان انقلابی در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری

سلام علیکم

اینک که به گواهی شورای محترم نگهبان شما از رجال مذهبی و سیاسی واجد شرایط مندرج در اصل ۱۱۵قانون اساسی هستید و حسن سابقه امانت و تقوای شما سبب شده است تا در معرض رای عموم مردم قرار گیرید و پارسایی و امانتداری سرلوحه رفتارهای شماست ضمن قدردانی از این حضور اثرگذارتان که به تقویت بنیان های مردم سالاری دینی کمک شایانی نموده است اکنون امید آن میرود تا نظام اجرایی با کارایی بیشتر و سرعت افزون تر در اجرای تعهدات اداری شکل گیرد.

در چنین شرایطی با عنایت به نیت های خالص آن برادران عزیز و در راستای تحقق و رهنمودهای امام راحل به نیروهای انقلاب مبنی بر وحدت در رویه و هماهنگی مومنان که از جمله تاکید فرمودند: "اگر هماهنگ باشید و همه روی یک رویه کار بکنید... مطمئن باشید که پیروز هستید" اینک ما نمایندگان ملت ضمن ارج نهادن به تلاش ها و اهتمامی که برای تقویت نظام اسلامی دارید از شما می خواهیم تا از همین لحظات، خود را برای تقویت کشور و بیش از پیش وقف نمایید.

اکنون که در فضای عمومی جامعه نشان می دهد که اقبال عموم مردم به حضرت آیت الله رئیسی روند افزایشی یافته است، برای شکل گیری دولتی قوی تمام توان خویش را به کار گیرید و در اولین گام موثر در این جهت با اعلام حمایت از ایشان زمینه را برای شکل گیری دولت قوی مهیا نمایید.

قطعاً این کناره گیری خود تلاشی برای حضور حداکثری مردم در صحنه شکل دهی به دولتی کارآمد و مقتدر خواهد بود ان شاء الله تلاش شما نیز مأجور خواهد بود.

دانا

انتهای پیام/