فروش نفت ⁧‫ایران‬⁩ و بازگشت پول آن به شرایط مناسب و غیرقابل بازگشتی رسیده است نقل و انتقالات فوتبال ایران - ۳۰ دی رئیسی: ایرانیان خارج از کشور سفرای ما هستند/ اهتمام تهران -مسکو برای افزایش سطح همکاری اقتصادی و سیاسی سامانه بارشی جدید امشب وارد کشور می شود رأی سنای فرانسه به ممنوعیت حجاب در مسابقات ورزشی آتش‌نشانی که بی‌ادعا دل به آتش زد/«رضا»؛ راضیم به رضای خدا+عکس از قرارداد ۱۵ میلیارد دلاری آب شیرین کن های هسته ای تا خرید ۲ هزار لوکوموتیو مهلت پرداخت واریز وجه متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن اراک تمدید شد ابراز نگرانی هپکویی ها از مصوبه واردات 10هزار دستگاه ماشین آلات معدنی و راهسازی/ سالها با دست خالی با مافیای پیچیده واردات جنگیده ایم! به‌لیمو، مسکن طبیعی استرس
پنجشنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۷
کد خبر: 87348
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۹
آیت الله دری نجف آبادی:

ملت ایران در 28 خرداد آماده خلق یک حماسه دیگر است/کارگزاران در نظام اسلامی باید برای خدمت از یکدیگر سبقت بگیرند

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی بیان کرد: ملت ایران در 28 خرداد آماده خلق یک حماسه دیگر است و استان مرکزی باید در حماسه ۲۸ خرداد ماه پیروز و سربلند بیرون بیاید و همچون گذشته بتواند برگ زرینی در تاریخ پرافتخار خود بیفزاید.

به گزارش دیار آفتاب؛ آیت الله دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان مرکزی صبح امروز در جلسه درس اخلاق مدیران در اراک گفت: دهه کرامت فرصت های بسیار ارزشمندی برای مسلمانان فراهم کرده که بیشتر به خودسازی و تعالی بپردازند و مناسبت های بسیاری در این ایام وجود دارد که انسان می تواند از آنها به خوبی استفاده کند.

دری نجف آبادی اظهار کرد: وجود مبارک حضرت معصومه(س) و امام رضا(ع) برای ایرانیان یک نعمت بزرگ است چراکه امام رضا(ع) دانشگاه بین المللی معارف اهل بیت(ع) را با تعلیم و تربیت خود ایجاد کرد و گنجینه باعظمتی که از ایشان به یادگار مانده اساسی ترین مباحث معارفی و دینی در آن مطرح شده و همچون تابلویی با عظمت در تاریخ می درخشد و لذا وظیفه داریم سیره حضرت رضا(ع) را ترویج دهیم.

وی ادامه داد: قم کانون بزرگ جهان اسلام و حرم اهل بیت(ع) است که همه اهل بیت(ع) به آن نظر داشتند و امروز برکات نورانی قم در سراسر عالم گسترانیده شده است.

محروم شدن مسلمانان از نعمت حج نشان از بی لیاقتی و بی کفایتی رژیم آل سعود است

امام جمعه اراک افزود: محروم شدن مسلمانان از نعمت حج در طی این سال های اخیر نشان از بی لیاقتی و بی کفایتی رژیم آل سعود است و متاسفانه این فرصت عظیم برای خودسازی را از مسلمانان دریغ کرده است.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی بیان کرد: هویت ملت ایران برگرفته از عظمت اهل بیت(ع) و امام خمینی(ره) است و لذا باید از این هویت به خوبی پاسداری و صیانت کرد که یکی از راه های صیانت از هویت اسلامی ملت ایران حضور حداکثری در انتخابات است.

دری نجف آبادی اظهار کرد: برای صیانت از هویت اسلامی با همه وجود باید مجاهدت و فداکاری کرد چراکه هویت اسلامی موجب عزت و پیشرفت ملت می شود و کمال انسان را نتیجه می دهد و لذا پاسداری از هویت اسلامی وظیفه مهم هر مسلمان است.

وی با تاکید بر اینکه دشمنان اسلام و انقلاب از سالیان دراز برای ضربه زدن به هویت اسلامی ملت شگردها و اهداف مختلفی دنبال کرده اند افزود: لذا جبهه حق و اسلام باید علاوه بر اینکه بر شرایط درک کاملی داشته باشد باید فرصت ها و تهدیدات را به خوبی بشناسد.

حضور در صحنه و مشارکت یک ضرورت و اولویت مهم است

امام جمعه اراک بیان کرد: ملت ایران امروز وظیفه خطیر و سرنوشت سازی نسبت به آینده بشریت و اسلام دارند و لذا حضور در صحنه و مشارکت یک ضرورت و اولویت مهم است که باید در این راستا به خوبی نقش آفرینی کنند.

دری نجف آبادی بیان کرد: جمهوری اسلامی باید در همه عرصه ها و زمینه ها قدرت بین المللی باشد و بتواند استقلال همه جانبه را رقم بزند چراکه اگر استقلال و قدرت همه جانبه نداشته باشد علاوه بر اینکه آیندگان ملت را سرزنش می کند موجب تسلط دشمنان نیز خواهند شد و این بر خلاف هویت اسلامی و انقلابی است.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی بیان کرد: اسلام به ما درس می دهد که برای پاسداری از هویت اسلامی و انقلابی تلاش و مجاهدت فراوان کنیم و امروز انتخابات یک فرصت عظیم برای تحقق این مسئله است که نسبت به آن آگاه باشیم.

وی با اشاره به اینکه اولویت در نظام اسلامی خدمت صادقانه است و کسب قدرت در اسلام جایگاهی ندارد افزود: لذا کارگزاران در نظام اسلامی باید برای خدمت از یکدیگر سبقت بگیرند.

امام جمعه اراک گفت: فرصت طلبان به دنبال سوء استفاده از هر شرایطی هستند و امروز در آستانه انتخابات هجمه ها وتوطئه های دشمنان به اوج خود رسیده است و لذا باید با همه توان جلوی آنها ایستادگی کرد و نباید بگذاریم مسئولیت ها در نظام اسلامی به نا اهلان واگذار شود.

دری نجف آبادی اضافه کرد: مسئولیت در نظام اسلامی باید به اهل آن سپرده شود و کسانی باید مسئولیت بگیرند که همه وجودشان وقف به اسلام و خدمت به مردم باشد.

ملت ایران در 28 خرداد آماده خلق یک حماسه دیگر است

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی بیان کرد: ملت ایران در 28 خرداد آماده خلق یک حماسه دیگر است و استان مرکزی باید در حماسه ۲۸ خرداد ماه پیروز و سربلند بیرون بیاید و همچون گذشته بتواند برگ زرینی در تاریخ پرافتخار خود بیفزاید.

وی با بیان اینکه دولت برآمده از رای و اراده مردم باید خود را وقف خدمت به مردم و عملیاتی کردن وعده ها و اهداف کند ادامه داد: رئیس جمهور متعلق به همه ملت ایران و سلایق است و همه وجودش باید امانت داری از میراث گران بهای امام خمینی(ره) باشد و نسبت به شرایط مسئولیت پذیر باشد.

امام جمعه اراک اظهار کرد: در کنار ظرفیت ها و توانمندی های فراوانی که در کشور وجود دارد مشکلات زیادی هم است و مهم تر از آن نباید به توقعات بیجا دامن زد.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی بیان کرد: مسئله تولید و جهش تولید در کشور یک ضرورت مهم است که باید در همه ارکان عملیاتی شود و اگر بتوان کار مفید در کشور را نهادینه کرد قطعا شاهد حل مشکلات و پیشرفت ها خواهیم بود.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار