توافقات در وین درباره ایده‌ها تا حدود زیادی انجام شده است/ آمریکا باید تصمیمات خود را درباره مسائل باقیمانده اعلام کند افزایش ۲۵ برابری آنتی‌بادی‌ با تزریق واکسن در دوز سوم فواید رژیم غذایی خام بر سلامت جسم و روان ظرفیت‌های فضای مجازی برای اشتغال زنان / «آموزش»؛ لازمه رشد مشاغل مجازی  بدون فوتی و شناسایی ۱۰۰ مورد مبتلا به کرونا ویروس در ۲۴ ساعت گذشته مردم اراک تیم آلومینیوم را دوست دارند و باید به آن بها داد/ اولویتم ساختار و حرفه‌ای بودن تیم است کدام اژدر‌های ایرانی قاتل ناو‌های هواپیمابر آمریکایی هستند؟ صعود آلومینیوم در ضیافت پنالتی ها/ وداع تلخ و زودهنگام محرم با جام حذفی آغاز اجرای موافقتنامه ۲۵ ساله ایران و چین موفقیتی راهبردی است توافق با چین فرمولی مجزا از روند مذاکرات است/ دوران دیپلماسی تک بعدی به پایان رسیده است
دوشنبه ۲۷ دی ۱۴۰۰ - ۲۲:۴۱
کد خبر: 87306
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۴

گزارش تصویری| فضای انتخاباتی کلانشهر اراک در آستانه انتخابات ۱۴۰۰

با مشخص شدن نامزدهای انتخابات شوراها، شهرها حال و هوای انتخاباتی بیشتری به خود گرفته اند.

به گزارش دیار آفتاب؛ ۲۸ خرداد سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری و انتخابات شوراهای شهری و روستایی در سراسر کشور برگزار می شود. البته برخی شهرها انتخابات میان دوره ای مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری را هم در پیش دارند.

گرچه از چند هفته قبل اسامی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری مشخص شده بود ولی با مشخص شدن اسامی نامزدهای انتخابات شوراها، شهرها حال و هوای انتخاباتی بیشتری به خود گرفته اند.

اراک نیز به عنوان یکی از کلانشهرهای کشور، از این قاعده مستثنی نیست.

captcha
آخرین اخبار