جشن تکلیف سیاسی رای اولی ها در فراهان

در آستانه انتخابات ۱۴۰۰ جشن تکلیف سیاسی رای اولی های فراهانی برگزار شد.
کد خبر: ۸۷۲۸۹ تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۷:۵۲

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از فراهان خبر؛ در آستانه انتخابات ۱۴۰۰ جشن تکلیف سیاسی رای اولی های فراهانی برگزار شد.

در انتخابات امسال و در کنار سایر اقشار جامعه، جوانانی حاضر می‌شوند که جشن تکلیف سیاسی خود را می‌گیرند و پس از چندین ماه بررسی و مطالعه، گزینه سرنوشت ساز خود را از مسیر صندوق‌های رأی، راهی کرسی تصمیم ساز کشور می‌کنند. 

حجت الاسلام الهی نژاد، کارشناس سیاسی در این مراسم گفت: رای اولی ها باید آگاهی لازم در خصوص جایگاه ایران و اولویت های این کشور بدانند زیرا رای آنها در تصمیم گیری ها اثراث مثبت به همراه خواهد داشت.

وی افزود: شما در آینده کشور سهیم هستید و ضمن شرکت در انتخابات می تواننداطرافیان را نیز به مشارکت حداکثری دعوت کنند.

الهی نژاد اظهارکرد: برای انتخاب اصلح، فردی را گزینش می کنیم که برای خدمت به مردم برتر و اصلح تر هستند.

کارشناس سیاسی اظهارکرد: در جمهوری اسلامی انتخابات یک اصل است، هیچ انقلابی را سراغ نداریم که بلافاصله پس از پیروزی اقدام به برگزاری همه پرسی کند و مردم نوع حکومت خودشان را تعیین کردند.

وی انتخابات را بالاترین دستاورد انقلاب اسلامی دانست و گفت: مسئولان در نظام اسلامی منتخب مردم هستند و برهمین اساس دشمنان انقلاب سعی می کنند مردم با صندوق های رای قهر کنند و در انتخابات حضور حداکثری نداشته باشند.

الهی نژاد با بیان اینکه بدخواهان ملت به دنبال کمرنگ کردن انتخابات در ایران هستند، افزود: دشمن تمام تلاش خودش را می کند تا خیمه حرم نظام فرو بریزد و لذا ملت ایران باید در برابر بدخواهان هوشمندانه و با بصیرت تصمیم بگیرند و شاهد انتخابات پرشور باشیم.

انتهای پیام/