اربعین حسینی یک رزمایش عظیم جهانی برای توسعه و ترویج مکتب عاشورا است شعر دفاع مقدس ریشه در حماسه ها و ازخودگذشتگی های ملت ایران دارد/ فراخوان بیست و چهارمین مرحله استانی کنگره سراسری شعر دفاع مقدس و مقاومت منتشر شد جزئیات زمان برگزاری مرحله استانی چهل و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم  رئیس فایزر علی‌رغم تزریق 4 دوز واکسن به کرونا مبتلا شد قیمت برنج به کمتر از ۸۰ هزار تومان می رسد؟ شهید همدانی دفاع از امنیت را مردمی کرد درخواست یک اتحادیه دانشجویی از قوه قضائیه درباره اظهارات موسوی پلمپ8 واحد آرایشگاه زنانه متخلف در اراک خرید سه دستگاه خودرو ۱۸ تُنی امداد و نجات و اطفاء حریق/موافقت شورا با خرید نردبان آتش‌نشانی تجارت نیاز به وزارتخانه دارد؟
چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۳:۱۲
کد خبر: 87289
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۱

جشن تکلیف سیاسی رای اولی ها در فراهان

در آستانه انتخابات ۱۴۰۰ جشن تکلیف سیاسی رای اولی های فراهانی برگزار شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از فراهان خبر؛ در آستانه انتخابات ۱۴۰۰ جشن تکلیف سیاسی رای اولی های فراهانی برگزار شد.

در انتخابات امسال و در کنار سایر اقشار جامعه، جوانانی حاضر می‌شوند که جشن تکلیف سیاسی خود را می‌گیرند و پس از چندین ماه بررسی و مطالعه، گزینه سرنوشت ساز خود را از مسیر صندوق‌های رأی، راهی کرسی تصمیم ساز کشور می‌کنند. 

حجت الاسلام الهی نژاد، کارشناس سیاسی در این مراسم گفت: رای اولی ها باید آگاهی لازم در خصوص جایگاه ایران و اولویت های این کشور بدانند زیرا رای آنها در تصمیم گیری ها اثراث مثبت به همراه خواهد داشت.

وی افزود: شما در آینده کشور سهیم هستید و ضمن شرکت در انتخابات می تواننداطرافیان را نیز به مشارکت حداکثری دعوت کنند.

الهی نژاد اظهارکرد: برای انتخاب اصلح، فردی را گزینش می کنیم که برای خدمت به مردم برتر و اصلح تر هستند.

کارشناس سیاسی اظهارکرد: در جمهوری اسلامی انتخابات یک اصل است، هیچ انقلابی را سراغ نداریم که بلافاصله پس از پیروزی اقدام به برگزاری همه پرسی کند و مردم نوع حکومت خودشان را تعیین کردند.

وی انتخابات را بالاترین دستاورد انقلاب اسلامی دانست و گفت: مسئولان در نظام اسلامی منتخب مردم هستند و برهمین اساس دشمنان انقلاب سعی می کنند مردم با صندوق های رای قهر کنند و در انتخابات حضور حداکثری نداشته باشند.

الهی نژاد با بیان اینکه بدخواهان ملت به دنبال کمرنگ کردن انتخابات در ایران هستند، افزود: دشمن تمام تلاش خودش را می کند تا خیمه حرم نظام فرو بریزد و لذا ملت ایران باید در برابر بدخواهان هوشمندانه و با بصیرت تصمیم بگیرند و شاهد انتخابات پرشور باشیم.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار