تمام اشعاری که ذاکران اهل‌بیت، امروز در محضر رهبر معظم انقلاب خواندند شهرخودرو در دقیقه ۹۰ از شکست گریخت/ شاگردان خطیبی به تساوی رضایت دادند  بدون فوتی و شناسایی ۱۳۰مورد مبتلا به کرونا ویروس در ۲۴ساعت گذشته فاطمه زهرا (س)؛ الگویی برای همه زنان/ چگونه می‌توان فاطمی زندگی کرد؟ تسهیلات زیر 100 میلیون تومان با اعتبار سنجی و بدون ضامن پرداخت می‌شود واکنش روسیه به ادعاهای انگلیس؛ «یاوه‌گویی است» نمایشگاه تخصصی مبلمان و خودروهای لوکس و کلاسیک در اراک دایر می‌شود تماس تلفنی اردوغان با آیت الله رئیسی / رئیس جمهور: ایران به رابطه و همکاری با ترکیه نگاه بلند مدت و همه جانبه دارد وزارت جهاد هم ساحل خواری می‌کند؟ مرگ پسر بچه 2 ساله بر اثر سقوط در استخر باغ
یکشنبه ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۹:۲۷
کد خبر: 87235
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۱:۱۶
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی:

حضور آگاهانه و دعوت به انتخابات تجدید میثاق با امام(ره) و شهدا است

سردار کریمی گفت: حضور آگاهانه و دعوت دیگران به انتخابات علاوه بر اینکه تجدید میثاق با امام(ره) و شهدا است همچنین گام برداشتن در مسیر شهدا محسوب می شود چراکه شهدا در وصیت نامه ها و رفتارشان همواره به مشارکت حداکثری و انتخاب گزینه اصلح نیز تاکید داشتند.

به گزارش دیار آفتاب؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محسن کریمی فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی ظهر امروز در دیدار با خانواده معظم شهیدان علی فتحی و احمد علی فتحی به مناسبت ولادت با سعادت حضرت معصومه(س) و روز دختر گفت: اولین روز ماه مبارک ذی‌القعده که هم‌زمان با ولادت حضرت فاطمه معصومه(س) و به عنوان روز دختر نامگذاری شده فرصتی ارزشمند برای تکریم دختران ایران اسلامی و خصوصا دختران شهدا است و باید از این فرصت ارزشمند به خوبی استفاده کرد.

وی افزود: دیدار با خانواده معظم شهدا موجب احیای روحیه ازخودگذشتگی و تقویت خدمت بیشتر به مردم در مسئولین می شود و امروز دیدار با خانواده معظم شهدا به عنوان یک فرصت ارزشمند در اختیار است که باید از آن به خوبی استفاده کنیم.

فرمانده سپاه روح الله اظهار کرد: فرزندان شهدا به عنوان یادگاران ارزشمند شهدا ادامه دهندگان نهضت ایثار و مقاومت در جامعه هستند که با رفتار و عملکرد خود سیره و رفتار شهدا را ترویج می دهند.

وی بیان کرد: فرزندان شهدا با تکیه بر سیره و وصیت نامه های نورانی پدران خود و تربیت مادران صبور به عنوان یک الگوی کامل و موفق تبدیل شده اند و امروز فرزندان شهدا به عنوان قهرمانان ملی در عرصه های بسیاری همچون نگینی می درخشند.

کریمی گفت: امروز یکی از رسالت های خانواده معظم شهدا تداوم راه حضرت زینب(س) و ترویج روحیه صبر و ازخودگذشتگی است که دختران شهدا وظیفه مهمی در این راستا دارند.

وی ترویج سیره و فرهنگ شهدا و انتقال صحیح آن به نسل جدید را وظیفه آحاد و اقشار مردم جامعه خواند و افزود: البته نقش فرزندان شهدا در انتقال حماسه سازی های پدران عزیزشان نیز بسیار حائز اهمیت است.

فرمانده سپاه روح الله تأکید کرد: یکی از درسهای مهم شهدا و فرهنگ دفاع مقدس توجه به سرنوشت کشور و آینده انقلاب اسلامی است که باید نسبت به آن مسئولیت پذیر باشیم.

وی با بیان اینکه دفاع مقدس به عنوان گنجینه حماسه سازی های ملت ایران امروز به عنوان یک منشور برای نقش آفرینی در انتخابات پیش روی ماست،گفت: از سه جهت مشارکت حداکثری، انتخاب گزینه اصلح و دعوت دیگران به انتخابات قابل اهمیت است و حضور حداکثری، دعوت آحاد مردم به انتخابات و انتخاب گزینه اصلح سه وظیفه مهم است که امروز باید نسبت به آن مسئولیت پذیر باشیم و به سهم و توان خودمان در این صحنه انجام وظیفه کنیم.

فرمانده سپاه روح الله افزود:  خانواده معظم شهدا به عنوان سرمایه های ارزشمند انقلاب اسلامی و افتخار ملت ایران جایگاه والایی در جامعه دارند که باید در خلق حماسه ۲۸ خرداد به خوبی نقش آفرینی کنند.

وی خطر نشان کرد: حضور آگاهانه و دعوت دیگران به انتخابات علاوه بر اینکه تجدید میثاق با امام(ره) و شهدا است همچنین گام برداشتن در مسیر شهدا محسوب می شود چراکه شهدا در وصیت نامه ها و رفتارشان همواره به مشارکت حداکثری و انتخاب گزینه اصلح نیز تاکید داشتند.

انتهای پیام/ 

captcha
آخرین اخبار