رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی اراک خبر داد

ابتلای 61687نفر به کرونا در استان مرکزی/شناسایی 102 مورد کووید۱۹ در 48 ساعت گذشته

بر اساس آخرین نتایج آزمایشگاهی در مورد بیماری کرونا ویروس ۱۰۲ مورد جدید ابتلا در ۴۸ ساعت گذشته شناسایی شده اند که بدین ترتیب تعداد موارد مبتلا به کرونا ویروس از زمان شیوع این ویروس تا کنون به ۶۱۶۸۷ نفر رسیده است.
کد خبر: ۸۷۱۹۳ تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۰

به گزارش دیار آفتاب؛ جمالیان رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی اراک گفت: بر اساس آخرین نتایج آزمایشگاهی در مورد بیماری کرونا ویروس ۱۰۲  مورد جدید ابتلا در ۴۸ ساعت گذشته شناسایی شده اند که بدین ترتیب تعداد موارد مبتلا به کرونا ویروس از زمان شیوع این ویروس تا کنون به ۶۱۶۸۷ نفر رسیده است.

وی در ادامه گفت: از تعداد ۱۰۲ مورد جدید در استان ۱۴ نفر از بیماران در بیمارستانهای استان بستری شده اند که تحت مراقبت قرار دارند و خدمات تخصصی درمانی را دریافت می کنند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی اراک افزود: ۸۸ مورد از بیماران جدید که شناسایی شده اند نیز به صورت سرپایی بوده اند که تا زمان منفی شدن جواب آزمایش و درمان نهایی در منزل قرنطینه شده اند.

جمالیان خاطرنشان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۳ مورد فوتی در اثر ابتلا به ویروس کرونا در استان مرکزی گزارش شده است که با این حساب تعداد فوتی ها در اثر این بیماری در استان به ۲۱۳۷ نفر رسیده است.

انتهای پیام/