حسینی‌کیا: قیمت خودرو‌های خارجی در کشور ۸ برابر نرخ واقعی است اردوهای جهادی خط مقدم ترویج روحیه جهادی و ازخودگذشتگی است دفاع مقدس هویت ملت ایران است/ ایجاد پاتوق فرهنگی برای جوانان یکی از سیاست های دهکده مقاومت است افت تحصیلی پنهان معضل جدید نظام آموزشی/ کرونا چطور بر کیفیت آموزش‌ها اثر گذاشت؟ کاظمی: پاداش فرهنگیان بازنشسته را هر روز پیگیری می‌کنم تکمیل بیمارستان ولیعصر(عج) اراک نیاز به 300 میلیارد تومان اعتبار دارد/ قصور پیمانکار قبلی پروژه در حال بررسی است الگوسازی زندگی شهدا، مهمترین اقدام در گام دوم انقلاب توزیع ۶ هزار و ۲۰۰ بسته معیشتی به مناسبت هفته دفاع مقدس در اراک تبیین و تقویت ادبیات و فرهنگ دفاع مقدس ضروری است آخرین رنگ بندی کرونایی شهر‌های کشور/ تهران از وضعیت قرمز خارج شد
شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۰
کد خبر: 87191
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۷
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی:

اجرای پروژه های آب و کشاورزی رویکرد بسیج سازندگی در سال ۱۴۰۰است

سردار کریمی گفت: یکی از مهمترین رویکردهای بسیج سازندگی در سال ۱۴۰۰ اجرای پروژه های آب و کشاورزی است و در این راستا علاوه بر اینکه گام های بلندی برداشته شده برنامه ریزی های خوبی برای امسال انجام شده است.

به گزارش دیار آفتاب؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محسن کریمی فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی در آیین سرکشی از رزمایش" جهاد امیدآفرینی و مشارکت حداکثری" و افتتاح پروژه های محرومیت زدایی بسیج سازندگی شهرستان فراهان گفت: خوشبختانه در طی این سال ها گروه های جهادی اقدامات بزرگی در راستای رفع غبار مظلومیت و محرومیت از مناطق محروم برداشته اند و در جبهه دفاع از مستضعفین و خدمت به ولی نعمتان حرکت شتابنده دارند و محکم ایستاده اند.

کریمی اظهار کرد: تربیت نیروی تراز انقلاب اسلامی و ارایه خدمات به ولی نعمتان انقلاب مهمترین دستاورد گروه های جهادی است که خوشبختانه استان مرکزی از این نعمت ارزشمند به خوبی بهره مند شده و امروز بیش از ۱ هزار و ۲۰۰ گروه جهادی فعال در عرصه های مختلف فعالیت می کنند.

وی ادامه داد: تحقق اقتصاد مقاومتی یکی از محورهای فعالیت های بسیج سازندگی است که با تکیه بر ۶۵۰ صندوق قرض الحسنه مردم پایه یکی از ارکان اقتصاد مقاومتی که ایجاد اشتغال است را دنبال می کنند که ایجاد بیش از ۹ هزار فرصت شغلی در طی چند سال اخیر یکی از میوه های به ثمر نشسته تلاش های بسیج سازندگی است.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی افزود: یکی از مهمترین رویکردهای بسیج سازندگی در سال ۱۴۰۰ اجرای پروژه های آب و کشاورزی است و در این راستا علاوه بر اینکه گام های بلندی برداشته شده برنامه ریزی های خوبی برای امسال انجام شده است.

 کریمی بیان کرد: بسیج سازندگی استان مرکزی در حوزه محرومیت زدایی افتخارات بزرگی به ماندگار گذاشته که در بخش عمرانی ساخت ۱۹۰ واحد مسکونی، بازسازی ۱۷۰ واحد مسکونی برای ولی نعمتان و اجرای ۱۴۰ پروژه مربوط به بخش کشاورزی و روستایی و در بخش غیر عمرانی محرومیت زدایی هم اقدامات گسترده ای انجام شده که اهدای ۸۵۰ جهیزیه به زوج های جوان و توزیع ۲۲ هزار بسته لوازم التحریر از جمله اقدامات مهم است.

وی اظهار کرد: با توجه به شرایط و حساسیت مقطع فعلی و در راستای ایجاد یک نهضت امیدآفرینی و ایجاد نشاط انقلابی رزمایش بزرگ جهادگران از نهم خرداد ماه شروع شده که جهادگران بسیجی در عرصه های مختلف به مردم خدمات ارایه می کنند.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی خاطرنشان کرد: جهادگران بسیجی در طول این سال ها در راستای خنثی سازی توطئه های دشمنان و تبدیل تهدیدات به فرصت های بزرگ همواره پیشگام و پیشتاز بوده اند و لذا امروز در امید آفرینی و ایجاد نشاط انقلابی که یکی از نیازهای مهم کشور است قطعا اقدام بزرگی انجام خواهند داد.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار