برق اصناف پرمصرف استان مرکزی قطع مي‌شود

مدیر دفتر مدیریت مصرف شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی گفت: برق اصناف پرمصرف قطع مي‌شود .
کد خبر: ۸۷۱۸۴ تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۶

به گزارش دیار آفتاب؛محمد نظام آبادی گفت: تیم های طرح  بازرسي مدیریت مصرف برق اماكن تجاري در شهرستان اراک  در مرحله اول به تمام كسبه و تجاري كه در محل كسب و كار خود اقدام به استفاده از لامپ‌هاي پر مصرف كرده باشند، تذكر خواهند دادو بازرسان شركت مجدداً به محل مراجعه كرده و در صورت عدم توجه صاحب صنف به توصيه و تذكرها، نسبت به قطع برق واحد مزبور اقدام خواهند كرد.

وی بابیان اینکه در اجراي اين طرح مجامع امور صنفي در شهرستان‌ها با ادارات برق همكاري و تعامل خواهند داشت،افزود:این طرح در شهرهای بزرگ استان نیز در حال اجراست و در پايان هر هفته رابطین مدیریت مصرف برق موظف به جمع‌آوري گزارش اكيپ‌هاي بازرسي، جمع‌بندي و ارسال آن به ستاد هستند.

مدیر دفتر مدیریت مصرف شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی ،حذف تمامی لامپ‌های پرمصرف مدادی و گازی و لامپ های کم مصرف مازاد  برنیاز و غیرضروری ، آموزش صحیح مصرف در بخش تجاری و همچنین الگوسازی مصرف صحیح برق را از جمله اهداف این طرح عنوان کرده است.

نظام آبادی خاطرنشان کرد: استفاده از نور طبیعی خورشید، کنار گذاشتن لامپ‌های پرمصرف التهابی و رشته‌ای، کاهش یا حذف لامپ‌های اضافی و نورافکن‌های پرمصرف، جایگزینی لامپ‌های فوق کم مصرف (ال‌ای دی) با بازدهی بالا و حذف لامپ های کم مصرف مازاد برنیاز  از راهکار‌های صرفه جویی انرژی برق در واحد‌های تجاری هستند.

انتهای پیام