اربعین حسینی یک رزمایش عظیم جهانی برای توسعه و ترویج مکتب عاشورا است شعر دفاع مقدس ریشه در حماسه ها و ازخودگذشتگی های ملت ایران دارد/ فراخوان بیست و چهارمین مرحله استانی کنگره سراسری شعر دفاع مقدس و مقاومت منتشر شد جزئیات زمان برگزاری مرحله استانی چهل و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم  رئیس فایزر علی‌رغم تزریق 4 دوز واکسن به کرونا مبتلا شد قیمت برنج به کمتر از ۸۰ هزار تومان می رسد؟ شهید همدانی دفاع از امنیت را مردمی کرد درخواست یک اتحادیه دانشجویی از قوه قضائیه درباره اظهارات موسوی پلمپ8 واحد آرایشگاه زنانه متخلف در اراک خرید سه دستگاه خودرو ۱۸ تُنی امداد و نجات و اطفاء حریق/موافقت شورا با خرید نردبان آتش‌نشانی تجارت نیاز به وزارتخانه دارد؟
چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۲:۴۵
کد خبر: 87139
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۲
کارشناس مسائل سیاسی:

رئیس‌جمهور آینده باید تمام ابزارها را برای مقابله با فساد به کار گیرد

رجبی گفت: رئیس‌جمهور آینده باید تمام ابزارها را برای مقابله با فساد به کار گیرد و با توزیع عادلانه امکانات در جهت رفع محرومیت تلاش کند و به دور از اشرافی گری به اولویت‌بندی صحیح برنامه‌ها بپردازد تا بتواند کارآمدی نظام را در سطح بین‌الملل افزایش دهد و کشور را به آرمان‌ها و اهداف تعالی انقلاب نزدیک ترکند.

به گزارش دیار آفتاب؛ رجبی، کارشناس مسائل سیاسی در گفتگو با خبرنگار نسیم خنداب؛ گفت: اگر ملت ایران از مجریان امروز و روند حاکم بر اداره جامعه  ناراضی هستند انتخابات فرصت خوبی است که روند و رویه و مجریان را تغییر دهند.

رجبی اظهار کرد: به تعبیر مقام معظم رهبری انتخابات خوب زمانی صورت می‌گیرد که با حضور پرشور مردم همراه باشد هر چه میزان حضور گسترده‌تر باشد قدرت و اقتدار بین‌الملل نظام جمهوری اسلامی در سطح دنیا افزایش پیدا می‌کند.

این کارشناس مسائل سیاسی تصریح کرد: حضور پرشور پیام‌های متعددی برای دشمنان دارد و نشان‌دهنده افزایش سرمایه اجتماعی نظام، اعتماد مردم به‌نظام، بی‌تأثیری تبلیغات دشمن، استحکام نظام سیاسی، تثبیت مردم‌سالاری دینی، پختگی و بلوغ سیاسی مردم،عزت و اقتدار ملت ایران، افزایش اعتبار بین‌المللی و کارآمدی نظام است.

رجبی در ادامه داشتن ایمان، تقوا، خوش‌نامی، صداقت، قاطعیت، پشتکار، ساده‌زیست، اخلاص، اهل عمل، داشتن برنامه‌ای منسجم را از ویژگی‌های مهم فرد اصلح عنوان کرد.

این کارشناس مسائل سیاسی توجه به ظرفیت‌های داخل کشور را مسئله حیاتی عنوان کرد و گفت: رئیس‌جمهور باید باور داشته باشد که مشکلات موجود مخصوصاً مسائل اقتصادی کشور با استفاده از ظرفیت‌های داخلی قابل‌حل است و باید با انتخاب تیم قوی، برنامه‌ها را بر اساس منافع ملی پیش ببرد و متأثر از تبلیغات دشمن نباشد.

وی خاطرنشان کرد: رئیس‌جمهور آینده باید تمام ابزارها را برای مقابله با فساد به کار گیرد و با توزیع عادلانه امکانات در جهت رفع محرومیت تلاش کند و به‌دوراز اشرافی گری به اولویت‌بندی صحیح برنامه‌ها بپردازد تا بتواند کارآمدی نظام را در سطح بین‌الملل افزایش دهد و کشور را  به آرمان‌ها و اهداف تعالی انقلاب نزدیک ترکند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار