توافقات در وین درباره ایده‌ها تا حدود زیادی انجام شده است/ آمریکا باید تصمیمات خود را درباره مسائل باقیمانده اعلام کند افزایش ۲۵ برابری آنتی‌بادی‌ با تزریق واکسن در دوز سوم فواید رژیم غذایی خام بر سلامت جسم و روان ظرفیت‌های فضای مجازی برای اشتغال زنان / «آموزش»؛ لازمه رشد مشاغل مجازی  بدون فوتی و شناسایی ۱۰۰ مورد مبتلا به کرونا ویروس در ۲۴ ساعت گذشته مردم اراک تیم آلومینیوم را دوست دارند و باید به آن بها داد/ اولویتم ساختار و حرفه‌ای بودن تیم است کدام اژدر‌های ایرانی قاتل ناو‌های هواپیمابر آمریکایی هستند؟ صعود آلومینیوم در ضیافت پنالتی ها/ وداع تلخ و زودهنگام محرم با جام حذفی آغاز اجرای موافقتنامه ۲۵ ساله ایران و چین موفقیتی راهبردی است توافق با چین فرمولی مجزا از روند مذاکرات است/ دوران دیپلماسی تک بعدی به پایان رسیده است
دوشنبه ۲۷ دی ۱۴۰۰ - ۲۲:۵۰
کد خبر: 87139
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۲
کارشناس مسائل سیاسی:

رئیس‌جمهور آینده باید تمام ابزارها را برای مقابله با فساد به کار گیرد

رجبی گفت: رئیس‌جمهور آینده باید تمام ابزارها را برای مقابله با فساد به کار گیرد و با توزیع عادلانه امکانات در جهت رفع محرومیت تلاش کند و به دور از اشرافی گری به اولویت‌بندی صحیح برنامه‌ها بپردازد تا بتواند کارآمدی نظام را در سطح بین‌الملل افزایش دهد و کشور را به آرمان‌ها و اهداف تعالی انقلاب نزدیک ترکند.

به گزارش دیار آفتاب؛ رجبی، کارشناس مسائل سیاسی در گفتگو با خبرنگار نسیم خنداب؛ گفت: اگر ملت ایران از مجریان امروز و روند حاکم بر اداره جامعه  ناراضی هستند انتخابات فرصت خوبی است که روند و رویه و مجریان را تغییر دهند.

رجبی اظهار کرد: به تعبیر مقام معظم رهبری انتخابات خوب زمانی صورت می‌گیرد که با حضور پرشور مردم همراه باشد هر چه میزان حضور گسترده‌تر باشد قدرت و اقتدار بین‌الملل نظام جمهوری اسلامی در سطح دنیا افزایش پیدا می‌کند.

این کارشناس مسائل سیاسی تصریح کرد: حضور پرشور پیام‌های متعددی برای دشمنان دارد و نشان‌دهنده افزایش سرمایه اجتماعی نظام، اعتماد مردم به‌نظام، بی‌تأثیری تبلیغات دشمن، استحکام نظام سیاسی، تثبیت مردم‌سالاری دینی، پختگی و بلوغ سیاسی مردم،عزت و اقتدار ملت ایران، افزایش اعتبار بین‌المللی و کارآمدی نظام است.

رجبی در ادامه داشتن ایمان، تقوا، خوش‌نامی، صداقت، قاطعیت، پشتکار، ساده‌زیست، اخلاص، اهل عمل، داشتن برنامه‌ای منسجم را از ویژگی‌های مهم فرد اصلح عنوان کرد.

این کارشناس مسائل سیاسی توجه به ظرفیت‌های داخل کشور را مسئله حیاتی عنوان کرد و گفت: رئیس‌جمهور باید باور داشته باشد که مشکلات موجود مخصوصاً مسائل اقتصادی کشور با استفاده از ظرفیت‌های داخلی قابل‌حل است و باید با انتخاب تیم قوی، برنامه‌ها را بر اساس منافع ملی پیش ببرد و متأثر از تبلیغات دشمن نباشد.

وی خاطرنشان کرد: رئیس‌جمهور آینده باید تمام ابزارها را برای مقابله با فساد به کار گیرد و با توزیع عادلانه امکانات در جهت رفع محرومیت تلاش کند و به‌دوراز اشرافی گری به اولویت‌بندی صحیح برنامه‌ها بپردازد تا بتواند کارآمدی نظام را در سطح بین‌الملل افزایش دهد و کشور را  به آرمان‌ها و اهداف تعالی انقلاب نزدیک ترکند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار