تمام اشعاری که ذاکران اهل‌بیت، امروز در محضر رهبر معظم انقلاب خواندند شهرخودرو در دقیقه ۹۰ از شکست گریخت/ شاگردان خطیبی به تساوی رضایت دادند  بدون فوتی و شناسایی ۱۳۰مورد مبتلا به کرونا ویروس در ۲۴ساعت گذشته فاطمه زهرا (س)؛ الگویی برای همه زنان/ چگونه می‌توان فاطمی زندگی کرد؟ تسهیلات زیر 100 میلیون تومان با اعتبار سنجی و بدون ضامن پرداخت می‌شود واکنش روسیه به ادعاهای انگلیس؛ «یاوه‌گویی است» نمایشگاه تخصصی مبلمان و خودروهای لوکس و کلاسیک در اراک دایر می‌شود تماس تلفنی اردوغان با آیت الله رئیسی / رئیس جمهور: ایران به رابطه و همکاری با ترکیه نگاه بلند مدت و همه جانبه دارد وزارت جهاد هم ساحل خواری می‌کند؟ مرگ پسر بچه 2 ساله بر اثر سقوط در استخر باغ
یکشنبه ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۴
کد خبر: 87138
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۰
با حضور معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید؛

«توحیدنژاد» به عنوان سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی معرفی شد

در مراسمی با حضور معاون بنیاد شهید، محمدرضا توحیدنژاد به عنوان سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی معرفی و از زحمات مرتضی انصاری فر طی دوره تصدی این مسئولیت تقدیر شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ مراسم تکریم مدیرکل سابق بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی و معرفی سرپرست جدید این استان با حضور معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد.

در این مراسم با اهدای لوح سپاس از زحمات مرتضی انصاری فر به‌عنوان مدیرکل سابق بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی تقدیر شد و حکم محمدرضا توحیدنژاد سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی به وی تقدیم شد.

انصاری فر از آبان ماه سال 97 و پس از درگذشت محمدصادق دوخایی مدیرکل فقید بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی مسئولیت این اداره کل را بر عهده داشته است.

محمود پاکدل معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران در این مراسم گفت: همان‌طور که خداوند فرموده است شهدا زنده و بر خانواده‌ها و همه ما ناظر هستند و این مسئله بارها در مسیر خدمت در بنیاد شهید و امور ایثارگران به همه ما اثبات شده است.

معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران افزود: در زمینه ارائه خدمات به ایثارگران نیز موارد مختلفی وجود دارد و آنچه ضروری است تلاش برای کسب رضایت ایثارگران است. خدمت ارائه شده باید همراه با تکریم و حفظ عزت این عزیزان باشد و با سهل‌ترین روش و در حداقل زمان ارائه شود تا خدمات بتواند مشکلی از مشکلات را برطرف کند. رعایت تمام این موارد نیز قطعاً آثار فرهنگی بسیار زیادی در پی دارد و می‌توان گفت بخش خدماتی بنیاد نیز دارای رویکرد فرهنگی است.

معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به اهمیت گردش مدیریتی در سازمان‌ها تأکید کرد: هر نوع تغییر و تحولی باعث تزریق ایده‌ها و انرژی جدید به سازمان‌ها می‌شود و امروز نیز در همین راستا شاهد تغییر مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی هستیم. بنده از طرف مهندس اوحدی از زحمات و تلاش‌های جناب انصاری فر به‌عنوان مدیرکل بنیاد مرکزی تقدیر و تشکر می‌کنم.

پاکدل افزود: جناب توحید نژاد نیز از نیروهای باسابقه استان مرکزی است که شناخت خوب و کاملی از ایثارگران استان و کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران این استان دارد و امیدواریم با همراهی تمام همکاران بنیاد مرکزی شاهد پیشرفت‌ها و تحولات بیشتری در این استان باشیم.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار