کمره‌ای: آموزش‌های کاربردی و حرفه‌ای لازمه ورود دانشجویان به بازار کار است ظرفیت ویژه پیاده‌روی اربعین برای افزایش انس با قرآن فورد برای بیش از ۱۲۵ هزار خودرو فراخوان داد خلوتی معابر شهر تهران را به پای تغییر ساعات نگذارید تدارک استان مرکزی در استقبال از روز جهانی و هفته ملی صنایع‌دستی افزایش تعداد آهوان در میاندشت جاجرم مرگ دردناک مرد جوان در تصادف مشکوک بزرگراه نواب اینفوگرافیک/ موشک هایپرسونیک فتاح بازیکن سپاهان در دادگاه محکوم شد/ تایید شرط بندی و محرومیت سنگین! ساپینتو: اخراج شدم و آن داور کوتاه قامت به من می‌خندید
چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۳:۱۶
کد خبر: 87035
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۷

قطع برق ادارات پرمصرف در  استان مرکزی

مانور مدیریت و کنترل مصارف برق ادارات و دستگاه های اجرایی در استان مرکزی برگزار شد.

به گزارش دیار آفتاب؛این مانور برای کلیه دستگاه های اجرایی استان با هدف کنترل مصرف ساختمان های اداری تا حد ۵۰درصدمصارف دوره مشابه سال قبل در ساعت فعالیت و استفاده از مولدهای دیزلی برای حفظ تاب آوری ادارات و کاهش 90درصدی مصرف برق بعد از پایان ساعات کار  برگزار شد.

 در این مانور ۳۰ اکیپ سنجش میزان همکاری ۱۴۴دستگاه دولتی در ۱۲شهرستان استان درکاهش بار مصرف برق از طریق به کارگیری مولدهای خود تامین و سایر راهکارهای تعیین شده در ساعات اوج بار بازرسی و نظارت کردند.

براساس دستورالعمل هیات دولت ادارات باید پنجاه درصد سال گذشته برق مصرف کنند، اگر هر اداره‌ای این موضوع را رعایت نکند برق این ادارات پرمصرف قطع می شود، که در این مانور برق یک دستگاه اجرایی  به علت عدم کاهش بار مصرفی بعد از ساعت کاری قطع شد.

خاموش کردن چراغ های اضافی، کاهش مصرف سیستم سرمایشی، حذف وسایل برقی غیرضروری و به مدار آوردن دیزل ژانراتورها در ساعت اوج بار را از جمله راهکارهای کاهش مصرف برق ادارات است.

انتهای پیام 

captcha
آخرین اخبار