حامیان روحانی در تلاش برای سیاه‌نمایی و تخریب دولت سیزدهم/ پاشیدن بذر ناامیدی در جامعه با اخبار غیر رسمی برنامه‌ریزی تحویل 8 میلیون دُز واکسن «پاستوکووک»/ امکان تشخیص ۲۵۰ هزار آزمایش روزانه کرونا خانه‌دار شدن با 15 میلیون تومان در گرو همکاری شبکه بانکی/ آیا تسهیلات بانکی صرف رونق اقتصاد می‌شود‌ تاخیر در صدور روادید برای ورزشکاران/ کارشکنی یا ضعف روابط بین الملل فدراسیون‌ها؟ سوخت رسانی در تعدادی از جایگاه استان مرکزی برقرار شد/سهمیه سوخت در کارت‌های شهروندان محفوظ است حمله سایبری پمپ بنزین ها در سایه کم کاری در راه اندازی شبکه اطلاعات ملی بازگشت تدریجی عرضه سوخت در جایگاه‌ها به روال عادی/ مشکل جایگاه‌های سوخت در اسرع وقت حل می شود امکان رفع فیلتر توئیتر و تلگرام با اجرای طرح حمایت از کاربران/ نقاط قوت نسخه جدید طرح صیانت چیست؟ حمله سایبری به سامانه سوخت‌گیری در پمپ بنزین‌ها/ اطلاعات تکمیلی پس از جمع‌بندی نهایی منتشر می‌شود شروع خوب سریال جدید شبکه سه/ «سرجوخه» درباره کدام سلبریتی‌ها افشاگری می‌کند؟
چهارشنبه ۰۵ آبان ۱۴۰۰ - ۰۷:۳۰
کد خبر: 86805
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۱:۲۰
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کمیجان:

حضور حداکثری مردم در انتخابات غرورآفرین خواهد بود

کمیزی اظهار کرد: حضور حداکثری مردم در انتخابات علاوه بر اینکه عزت آفرین و غرورآفرین خواهد بود جلوی طمع دشمنان را خواهد گرفت و جامعه اسلامی را از شر تهدیدات بیمه خواهد کرد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ پاسدار نعمت کمیزی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کمیجان در نشست روشنگری "جهاد امیدآفرینی ، مشارکت حداکثری با حضور اقشار مختلف مردم شهرستان کمیجان برگزار شد گفت: مشارکت حداکثری مردم در انتخابات برای تعیین سرنوشت و ساختن آینده ای روشن از اهمیت ویژه ای برخوردار است چراکه مشارکت گسترده مردم در انتخابات زمینه حل مسائل اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و بین المللی را فراهم می کند.

کمیزی اظهار کرد: حضور حداکثری مردم در انتخابات علاوه بر اینکه عزت آفرین و غرورآفرین خواهد بود جلوی طمع دشمنان را خواهد گرفت و جامعه اسلامی را از شر تهدیدات بیمه خواهد کرد.

وی ادامه داد: مشارکت سیاسی مردم برای تعیین سرنوشت خود یکی از آرمان های امام(ره) و اهداف انقلاب اسلامی است که در طول این سال ها همواره تحقق پیدا کرده و مردم خودشان در مدیریت کشور نقش داشته اند و لذا مشارکت مردم در این انتخابات از اهمیت ویژه تری برخوردار است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کمیجان افزود: انتخابات یکی از دستاوردهای گفتمان حضرت امام (ره) در نظام اسلامی است که همچون نعمت بزرگی در اختیار ماست و لذا باید قدر این نعمت اررزشمند را به خوبی بدانیم.

وی اظهار کرد: نقش آفرینی برای مشارکت حداکثری مردم در انتخابات همچون فعالیت در جبهه های دفاع مقدس و مقاومت است و جهاد فی سبیل الله محسوب می شود و لذا همه باید در این راستا نقش آفرینی کنیم.

در پایان این مراسم سرهنگ دوم پاسدار اسدالله صدرایی به عنوان جانشین فرمانده سپاه ناحیه کمیجان معرفی شد.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار