جام جهانی فوتبال هر ۲ سال یک بار/ پیرمرد فرانسوی نقش اول بازی فیفا وضعیت تولید واکسن های برکت و پاستور/خبر خوش برای ۲ تا ۱۸ ساله ها وحدت؛ مهمترین نقطه هراس دشمنان از جامعه اسلامی/ سیستان و بلوچستان سمبل وحدت و اتحاد در کشور اظهارات طارمی بعد از درخشش مقابل میلان و پیروزی ارزشمند پورتو مشکلات دنیای اسلام تحمیلی و خواست قدرت‌های ضد اسلام است/ استقبال از مذاکرات میان ایران و عربستان کشف ۴۰۰ کیلوگرم تریاک در دلیجان «پرونده بنزینی» زنگنه و ابتکار به قوه قضائیه ارسال شد رویکرد برگزاری جشنواره مالک اشتر الگوسازی و تربیت الگو است جهاد علمی مهمترین ماموریت بسیج در گام دوم انقلاب است پیوند کلیه حیوان به انسان برای نخستین بار در جهان
پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۰۱:۳۶
کد خبر: 86804
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۱:۱۳
فرمانده سپاه روح الله:

مشارکت حداکثری مردم در انتخابات قوام نظام اسلامی را مستحکم می کند

کریمی گفت: مشارکت حداکثری و باشکوه مردم در انتخابات ۲۸ خرداد قوام نظام اسلامی را مستحکم و پیوند بین ملت و نظام اسلامی را تقویت خواهد کرد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محسن کریمی فرمانده سپاه روح الله شامگاه امروز در نشست روشنگری "جهاد امیدآفرینی ، مشارکت حداکثری" با حضور اقشار مختلف مردم شهرستان کمیجان برگزار شد گفت: پیروزی هایی که از صدر اسلام تاکنون توسط جبهه حق کسب شده به واسطه عنایت های خداوند و تلاش ها و مجاهدت های رزمندگان اسلام در عرصه های مختلف بوده و لذا امروز اگر به دنبال پیروزی در برابر جبهه کفر هستیم باید همه توان را پای کار آوریم تا خداوند هم عنایات خاصه خود را شامل حال ما کند.

کریمی اظهار کرد: امروز ملت ایران در یک شرایط بسیار حساس و در رویارویی مستقیم با جبهه کفر و استکبار قرار گرفته که یکی از صحنه های نبرد انتخابات ۲۸ خرداد ماه است.

وی ادامه داد: انتخابات یک پدیده و فعالیت سیاسی نیست بلکه یک فعالیت صد در صد انقلابی و نبرد مستقیم جبهه اسلام با کفر است و امروز دنیای استکبار تمام توان خود را برای شکست نظام اسلامی و خصوصا نا امیدی مردم در انتخابات پای کار آورده و لذا باید نقش آفرینی موثر داشته باشیم.

فرمانده سپاه روح الله بیان کرد: افتخار آفرینی های جبهه مقاومت در مناطق اسلامی و پیروزی های چشمگیر آنها نوید یک آینده ای روشن و درخشان است و موجب دلگرمی امت مسلمان شده که با خلق حماسه ملت ایران در ۲۸ خرداد ماه تکمیل خواهد شد.

وی افزود: افول روز افزون جبهه استکبار و شکنندگی حامیان آنها در منطقه امروز به وضوح مشخص است و لذا انتخابات ۲۸ خرداد ماه بسیار سرنوشت ساز و از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد.

کریمی گفت: مشارکت حداکثری و باشکوه مردم در انتخابات ۲۸ خرداد قوام نظام اسلامی را مستحکم و پیوند بین ملت و نظام اسلامی را تقویت خواهد کرد.

فرمانده سپاه روح الله بیان کرد: تاریخ پر افتخار ملت ایران پر از مشارکت های گوناگون در صحنه های مختلف است و ملت با حضور در میدان های مختلف مشارکت همه جانبه خود برای استحکام نظام اسلامی و حفظ ارزش ها را نشان دادند از دفاع مقدس گرفته تا مشارکت در کنترل بیماری کرونا، ملت ایران در همه آزمون ها سربلند بیرون آمده است.

وی خاطرنشان کرد: انتخابات همچون یک رزمایش بزرگ در کشور است که همه باید به سهم و توان خود نقش آفرینی کنند و البته آثار و نتایج این رزمایش بزرگ سالیان سال ماندگار خواهد بود و لذا همه باید برای خلق یک حماسه دیگر تمام توان و ظرفیت ها را پای کار بیاوریم.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار