وحدت خنثی کننده توطئه های دشمنان است ساخت فیلم و سریال از شهدای شاخص استان با جدیت دنبال می شود/ تهیه سریال شهید آنجفی و شهید وطن پور در دستور کار است بورس منتظر آزادسازی اصولی سهام عدالت است دبیرکل حزب‌الله: قدرت مقاومت برای دفاع از لبنان است/ اجازه دست‌درازی تل‌آویو به ثروت ملتمان را نخواهیم داد ۱۷ بیماری و اختلال که موجب کاهش وزن ناخواسته می‌شوند ۳۶۰ گروه جهادی فعال در اراک سازماندهی شده اند در سفر رئیس‌جمهور به اردبیل چه گذشت؟ / از وعده آیت‌الله رئیسی برای گشایش‌های جدی در کشور تا دیدار صمیمی با مردم آیین‌نامه «شورای‌عالی سینما» تغییر می‌کند؟/ توجه به نیاز امروز حدود 50 درصد از ظرفیتهای ورزشی تفرش قابل استفاده نیست/اعتبارات زمین چمن تفرش محقق نشده است پنج تفنگدار ایرانی در میدان رزم با دشمنان را بیشتر بشناسیم
یکشنبه ۰۲ آبان ۱۴۰۰ - ۰۶:۵۴
کد خبر: 86803
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۹
فرمانده سپاه ناحیه کمیجان:

۴۰ گروه جهادی در اجرای رزمایش بزرگ جهاد امیدآفرینی ومشارکت حداکثری در کمیجان مشارکت دارند

کمیزی اظهار کرد: در راستای اجرای رزمایش بزرگ جهاد امیدآفرینی ومشارکت حداکثری که از روز گذشته در شهرستان کمیجان شروع شده بیش از ۴۰ گروه جهادی نقش آفرینی و در عرصه های مختلف به مردم خدمات ارائه می دهند.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ پاسدار نعمت کمیزی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کمیجان در آیین افتتاح پروژه های محرومیت زدایی و بازدید فرمانده سپاه روح الله از روند اجرای رزمایش بزرگ "جهاد امیدآفرینی و مشارکت حداکثری" در شهرستان کمیجان گفت: نقش آفرینی گروه های جهادی برای زدودن فقر و محرومیت و خدمت صادقانه به مردم و ولی نعمتان همچون جهاد مقدس است و امروز اولویت فعالیت های جهادگران امیدآفرینی و ایجاد شور و نشاط انقلابی است.

کمیزی اظهار کرد: در راستای اجرای رزمایش بزرگ جهاد امیدآفرینی ومشارکت حداکثری که از روز گذشته در شهرستان کمیجان شروع شده بیش از ۴۰ گروه جهادی نقش آفرینی و در عرصه های مختلف به مردم خدمات ارائه می دهند.

وی ادامه داد: محوریت فعالیت های جهادگران بسیجی در رزمایش امیدآفرینی و مشارکت حداکثری مناطق روستایی و کم برخوردار است که برای اجرای ۱۸ پروژه محرومیت زدایی نقش آفرینی می کنند.

فرمانده سپاه ناحیه کمیجان افزود: در سال ۹۹ بیش از ۵۰ واحد مسکونی توسط جهادگران بسیجی و مشارکت دستگاه های انقلابی تحویل ولی نعمتان انقلاب و بیش از ۸ پروژه محرومیت زدایی اجرا شد که امسال جهادگران بسیجی با همه توان برای رفع محرومیت در میدان هستند.

وی ادامه داد: در راستای کاهش آسیب های بیماری کرونا تاکنون بیش از ۸ هزار بسته معیشتی توزیع شده که نهضت کمک مومنانه با مشارکت خیرین و مردم ادامه خواهد داشت.

کمیزی بیان کرد: در راستای ایجاد اشتغال بیش از ۳۹ صندوق قرض الحسنه مردم محور در سطح شهرستان فعال هستند که در سال گذشته بیش از ۲۲۵ اشتغال ایجاد شد.

وی یادآور شد: در راستای تحقق شعار سال و رفع موانع تولید برنامه ریزی های لازم انجام و دستورالعمل های بومی تدوین شده که همه توان و ظرفیت ها را برای لبیک به فرمان مقام معظم پای کار خواهیم آورد.

وی خاطرنشان کرد: امروز به برکت سفر فرمانده محترم سپاه روح الله برنامه ها و پروژه هایی در دستور کار بود که افتتاح پروژه ها، دیدار با خانواده معظم شهدا و نشست های روشنگری جهاد امیدآفرینی و مشارکت حداکثری از جمله برنامه های مهم امروز بوده است.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار