فرمانده سپاه روح الله:

گروه های جهادی در خط مقدم خدمت به مردم وخنثی سازی توطئه های دشمنان هستند

کریمی اظهار کرد: گروه های جهادی در طول این سال ها در خط مقدم خدمت به مردم وخنثی سازی توطئه های دشمنان بوده اند و یک عملکرد درخشان در این راستا دارند و امروز جهادگران بسیجی با همه توان برای نقش آفرینی در رزمایش جهاد امیدآفرینی و مشارکت حداکثری پای کار آمده اند.
کد خبر: ۸۶۸۰۲ تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۹

به گزارش دیار آفتاب؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محسن کریمی فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی در آیین افتتاح پروژه های محرومیت زدایی و بازدید از روند اجرای رزمایش بزرگ "جهاد امیدآفرینی و مشارکت حداکثری" در شهرستان کمیجان گفت: در راستای برگزاری رزمایش بزرگ جهاد امیدآفرینی و مشارکت حداکثری با هدف ایجاد شور و نشاط انقلابی که از روز گذشته در استان مرکزی شروع شده بیش از ۱ هزار و  ۲۰۰ گروه جهادی برای خدمت رسانی به مردم در عرصه های مختلف در سطح استان سازماندهی شده اند.

کریمی اظهار کرد: گروه های جهادی در طول این سال ها در خط مقدم خدمت به مردم وخنثی سازی توطئه های دشمنان بوده اند و یک عملکرد درخشان در این راستا دارند و امروز جهادگران بسیجی با همه توان برای نقش آفرینی در رزمایش جهاد امیدآفرینی و مشارکت حداکثری پای کار آمده اند.

وی ادامه داد: خدمات صادقانه و عملکرد درخشان جهادگران در مناطق محروم و روستایی که با خلوص نیت وارد میدان شده اند موجب شده این قشر به سرمایه های ارزشمند نظام اسلامی تبدیل شوند و امروز این سرمایه ها برای امیدآفرینی تلاش می کنند.

فرمانده سپاه روح الله بیان کرد: یکی از راهبردهایی که در طول انقلاب اسلامی به عنوان یک تجربه موفق پیش روی ماست سپردن کارها به مردم و راه انداختن بسیج مردمی برای حل مشکلات است و هر زمان مردم نقش آفرین بودند موفقیت های بزرگ هم کسب شده است.

وی ادامه داد: هسته مرکزی بیانیه گام دوم و مهمترین مطالبه مقام معظم رهبری امیدآفرینی است و لذا باید جریان امیدآفرینی و ایجاد نشاط انقلابی در سراسر کشور فعال شود و همه ظرفیت ها باید در این راستا هنرمندانه به کارگیری شوند.

کریمی افزود: نقش آفرینی گروه های جهادی در مناطق محروم که بسیج مردمی را به شکل هنرمندانه محقق می سازد نقش مهمی در امیدآفرینی دارد که رزمایش جهاد امیدآفرینی و مشارکت حداکثری در این راستا است.

وی ادامه داد: از روز گذشته حجم زیادی از اعزام های گروه های جهادی برای انجام اقدامات مختلف و در عرصه های گوناگون در سطح استان شروع شده و تا پایان خرداد ماه ادامه خواهد داشت و امیدواریم تلاش های جهادگران در کنار مردم هم در راستای خدمت رسانی بی منت به مردم و هم در راستای امید آفرینی آثار و برکات زیادی داشته باشد.

کریمی خاطرنشان کرد: گروه های جهادی در سال گذشته عملکرد درخشانی در عرصه های محرومیت زدایی،تحقق اقتصاد مقاومتی و نهضت کمک مومنانه از خود به ماندگار گذاشته اند که اهدای ۸۲۰ جهیزیه، توزیع ۲۲ هزار بسته لوازم التحریر، احداث ۱۹۰ واحد مسکونی و بازسازی ۱۷۰ واحد مسکونی برای ولی نعمتان، ایجاد ۷۸۰ فرصت شغلی و تثبیت ۱ هزار و ۴۲۰ شغل بخشی از اقدامات آنها است که در سالجاری اینگونه اقدامات با قوت ادامه دار خواهد بود.

انتهای پیام/