رئیس جمهور دوشنبه شب با مردم سخن می گوید ماشین تخریب انتصابات دولت از کجا کوک می‌شود؟ برای اعتلای بسیج باید به جوانان خلاق میدان داد/ دولت اسلامی با دیوان‌سالاری محقق نمی‌شود تحسین کاربران از اهدای مدال قهرمان المپیک و جهان به شهید گمنام/ تو دنیای سعید ملایی‌ها تو محمدرضا گرایی باش! «شیر خفته» کرونا را بیدار نکنیم؛ سایه «پیک ششم» را جدی بگیریم! مستاجران وام ودیعه مسکن را گرفتند؟ شهادت یک پاسدار اهل خمین در درگیری با سارقین مسلح نامه 160 نماینده به رئیس جمهور/ دولت برای استفاده حداکثری از پیمان شانگهای برنامه‌ریزی کند وزیر بهداشت: واردات واکسن به ۱۶۰ میلیون دُز می‌رسد/ از مراجع برای تشویق مردم به واکسیناسیون کمک می‌خوا‌هم ارز 4200 تومانی به سفره مردم نرسید/ حمایت از اقشار کم‌درآمد با پرداخت یارانه مستقیم
دوشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۰ - ۰۵:۱۴
کد خبر: 86783
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۵
فیلم/

اهمیت حضور در انتخابات از دیدگاه امام خمینی(ره)

حضرت امام خمینی (ره) همواره در سخنرانی‌های خودشان مردم را دعوت به حضور در انتخابات می‌کردند.

به گزارش دیار آفتاب؛ حضرت امام خمینی (ره) همواره در سخنرانی‌های خودشان و حتی در وصیت‌نامه سیاسی ـ الهی خود نیز مسئله انتخابات  را فراموش نکرده و مردم را به حضور در همه صحنه‌ها فراخواندند.

انتخابات سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و میان‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه تفرش، فراهان و آشتیان در ۲۸ خردادماه جاری برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار