اربعین حسینی یک رزمایش عظیم جهانی برای توسعه و ترویج مکتب عاشورا است شعر دفاع مقدس ریشه در حماسه ها و ازخودگذشتگی های ملت ایران دارد/ فراخوان بیست و چهارمین مرحله استانی کنگره سراسری شعر دفاع مقدس و مقاومت منتشر شد جزئیات زمان برگزاری مرحله استانی چهل و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم  رئیس فایزر علی‌رغم تزریق 4 دوز واکسن به کرونا مبتلا شد قیمت برنج به کمتر از ۸۰ هزار تومان می رسد؟ شهید همدانی دفاع از امنیت را مردمی کرد درخواست یک اتحادیه دانشجویی از قوه قضائیه درباره اظهارات موسوی پلمپ8 واحد آرایشگاه زنانه متخلف در اراک خرید سه دستگاه خودرو ۱۸ تُنی امداد و نجات و اطفاء حریق/موافقت شورا با خرید نردبان آتش‌نشانی تجارت نیاز به وزارتخانه دارد؟
چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۳:۳۲
کد خبر: 86693
تاریخ انتشار: ۰۷ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۴

رنگ‌بندی کرونایی کشور از فردا؛ فراهان مجددا نارنجی شد

بر اساس اطلاعات به دست آمده از سامانه اطلاع رسانی وضعیت شیوع بیماری کرونا در کشور، وضعیت استان مرکزی در زمینه کنترل شیوع کرونا مناسب است.

به گزارش دیار آفتاب؛ بر اساس اطلاعات به دست آمده از سامانه اطلاع رسانی وضعیت شیوع بیماری کرونا در کشور، وضعیت استان مرکزی در زمینه کنترل شیوع کرونا مناسب است.

در بعضی شهرستان‌های قرمز سویه‌های کرونای هندی و آفریقای جنوبی در حال انتشار است. مراقبت جدی و پرهیز از اجتماعات به خصوص در فضای بسته، ضروری است.

شهرستان فراهان استان مرکزی که در وضعیت زرد قرار داشت از شنبه در وضعیت نارنجی قرار خواهد گرفت و باقی شهرستان‌های استان مرکزی بدون تغییر باقی خواهند ماند که با این وجود شهرستان‌های تفرش، کمیجان، آشتیان و زرندیه در وضعیت زرد قرار گرفته و شهرستان‌های اراک، دلیجان‌، خنداب، شازند، ساوه، خمین، فراهان و محلات در وضعیت نارنجی قرار خواهند داشت.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار