توافقات در وین درباره ایده‌ها تا حدود زیادی انجام شده است/ آمریکا باید تصمیمات خود را درباره مسائل باقیمانده اعلام کند افزایش ۲۵ برابری آنتی‌بادی‌ با تزریق واکسن در دوز سوم فواید رژیم غذایی خام بر سلامت جسم و روان ظرفیت‌های فضای مجازی برای اشتغال زنان / «آموزش»؛ لازمه رشد مشاغل مجازی  بدون فوتی و شناسایی ۱۰۰ مورد مبتلا به کرونا ویروس در ۲۴ ساعت گذشته مردم اراک تیم آلومینیوم را دوست دارند و باید به آن بها داد/ اولویتم ساختار و حرفه‌ای بودن تیم است کدام اژدر‌های ایرانی قاتل ناو‌های هواپیمابر آمریکایی هستند؟ صعود آلومینیوم در ضیافت پنالتی ها/ وداع تلخ و زودهنگام محرم با جام حذفی آغاز اجرای موافقتنامه ۲۵ ساله ایران و چین موفقیتی راهبردی است توافق با چین فرمولی مجزا از روند مذاکرات است/ دوران دیپلماسی تک بعدی به پایان رسیده است
دوشنبه ۲۷ دی ۱۴۰۰ - ۲۳:۳۰
کد خبر: 86693
تاریخ انتشار: ۰۷ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۴

رنگ‌بندی کرونایی کشور از فردا؛ فراهان مجددا نارنجی شد

بر اساس اطلاعات به دست آمده از سامانه اطلاع رسانی وضعیت شیوع بیماری کرونا در کشور، وضعیت استان مرکزی در زمینه کنترل شیوع کرونا مناسب است.

به گزارش دیار آفتاب؛ بر اساس اطلاعات به دست آمده از سامانه اطلاع رسانی وضعیت شیوع بیماری کرونا در کشور، وضعیت استان مرکزی در زمینه کنترل شیوع کرونا مناسب است.

در بعضی شهرستان‌های قرمز سویه‌های کرونای هندی و آفریقای جنوبی در حال انتشار است. مراقبت جدی و پرهیز از اجتماعات به خصوص در فضای بسته، ضروری است.

شهرستان فراهان استان مرکزی که در وضعیت زرد قرار داشت از شنبه در وضعیت نارنجی قرار خواهد گرفت و باقی شهرستان‌های استان مرکزی بدون تغییر باقی خواهند ماند که با این وجود شهرستان‌های تفرش، کمیجان، آشتیان و زرندیه در وضعیت زرد قرار گرفته و شهرستان‌های اراک، دلیجان‌، خنداب، شازند، ساوه، خمین، فراهان و محلات در وضعیت نارنجی قرار خواهند داشت.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار