اربعین حسینی یک رزمایش عظیم جهانی برای توسعه و ترویج مکتب عاشورا است شعر دفاع مقدس ریشه در حماسه ها و ازخودگذشتگی های ملت ایران دارد/ فراخوان بیست و چهارمین مرحله استانی کنگره سراسری شعر دفاع مقدس و مقاومت منتشر شد جزئیات زمان برگزاری مرحله استانی چهل و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم  رئیس فایزر علی‌رغم تزریق 4 دوز واکسن به کرونا مبتلا شد قیمت برنج به کمتر از ۸۰ هزار تومان می رسد؟ شهید همدانی دفاع از امنیت را مردمی کرد درخواست یک اتحادیه دانشجویی از قوه قضائیه درباره اظهارات موسوی پلمپ8 واحد آرایشگاه زنانه متخلف در اراک خرید سه دستگاه خودرو ۱۸ تُنی امداد و نجات و اطفاء حریق/موافقت شورا با خرید نردبان آتش‌نشانی تجارت نیاز به وزارتخانه دارد؟
چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۲:۵۳
کد خبر: 86681
تاریخ انتشار: ۰۶ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۰

رئیس ستاد مردمی حجت‌الاسلام رئیسی در استان مرکزی معرفی شد

ابوالفضل فخرالاسلام رئیس ستاد مردمی "ایران قوی" حجت‌الاسلام ابراهیم رئیسی، در استان مرکزی شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ در حکمی از سوی رئیس ستاد مردمی "ایران قوی" حجت‌الاسلام ابراهیم رئیسی، "ابوالفضل فخرالاسلام" فعال و تحلیل‌گر مسائل سیاسی، روزنامه‌نگار و مدرس دانشگاه‌های استان مرکزی به عنوان رئیس ستاد مردمی ایران قوی حجت‌الاسلام سیدابراهیم رئیسی در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری در استان مرکزی منصوب شد.

فخرالاسلام عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی استان مرکزی است و از نیروهای بومی استان مرکزی به شمار می‌رود و از سیاسیون بااخلاق و متعهد این استان است.

انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری همزمان با انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامی در حوزه های فراهان، آشتیان و تفرش و انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ۲۸ خرداد برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار