اربعین حسینی یک رزمایش عظیم جهانی برای توسعه و ترویج مکتب عاشورا است شعر دفاع مقدس ریشه در حماسه ها و ازخودگذشتگی های ملت ایران دارد/ فراخوان بیست و چهارمین مرحله استانی کنگره سراسری شعر دفاع مقدس و مقاومت منتشر شد جزئیات زمان برگزاری مرحله استانی چهل و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم  رئیس فایزر علی‌رغم تزریق 4 دوز واکسن به کرونا مبتلا شد قیمت برنج به کمتر از ۸۰ هزار تومان می رسد؟ شهید همدانی دفاع از امنیت را مردمی کرد درخواست یک اتحادیه دانشجویی از قوه قضائیه درباره اظهارات موسوی پلمپ8 واحد آرایشگاه زنانه متخلف در اراک خرید سه دستگاه خودرو ۱۸ تُنی امداد و نجات و اطفاء حریق/موافقت شورا با خرید نردبان آتش‌نشانی تجارت نیاز به وزارتخانه دارد؟
چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۳:۲۱
کد خبر: 86679
تاریخ انتشار: ۰۶ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۴

جدول خاموشی مشترکین برق استان مرکزی در تاریخ 6 خرداد ماه

شرکت‌ توزیع نیروی برق استان مرکزی جداول خاموشی‌های برق مشترکین در شهرستان های استان را در تاریخ پنج شنبه ششم خرداد ماه را اعلام کرد.

به گزارش دیار آفتاب؛ شرکت توزیع نیروی برق استان زمان‌بندی خاموشی‌های برق در مناطق مختلف استان مرکزی برای روز پنج شنبه ششم خرداد ماه را بر اساس گروه بندی ۲۵ گانه را اعلام کرد.

بر اساس اعلام شرکت توزیع نیروی برق تاریخ و زمان قطعی کاملا احتمالی بوده و با در نظر گرفتن میزان کمبود تولید نیرو و به درخواست مدیریت های کنترلی شبکه های برق بالادست حسب اضطرار پیش آمده صورت می پذیرید، بنابراین با توجه به نوسانات مصرف انرژی مدیریت بار ممکن است کمتر یا بیشتر از پیش بینی انجام شده و حتی با جابجایی تاریخ و زمان اعمل شود.

**جهت دریافت جدول زمان بندی خاموشی ها بر روی تصویر کلیک کنید*

**جهت دریافت جدول زمان بندی خاموشی ها بر روی تصویر کلیک کنید**

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار