تسهیلات زیر 100 میلیون تومان با اعتبار سنجی و بدون ضامن پرداخت می‌شود واکنش روسیه به ادعاهای انگلیس؛ «یاوه‌گویی است» نمایشگاه تخصصی مبلمان و خودروهای لوکس و کلاسیک در اراک دایر می‌شود تماس تلفنی اردوغان با آیت الله رئیسی / رئیس جمهور: ایران به رابطه و همکاری با ترکیه نگاه بلند مدت و همه جانبه دارد وزارت جهاد هم ساحل خواری می‌کند؟ مرگ پسر بچه 2 ساله بر اثر سقوط در استخر باغ جزئیات پرداخت وام بدون ضامن/ تسهیلات تا ۵۰ میلیون فقط با کسر از حقوق وام گیرنده تأکید بر مردمی برگزار شدن برنامه های گرامیداشت دهه فجر/ انقلاب اسلامی متعلق به مردم است و دستگاه ها باید تسهیل گر باشند گزارش| اشک اصلاح‌طلبان برای سفر رئیسی به روسیه/ وقتی غرب‌گرایان نگران عزت ملی می‌‌شوند! جلسه کارشناسی بررسی ابهامات و شبهات برگزار می‌شود/ منتخبین مسیری که راه و شهرسازی استان اعلام کرده طی کنند/حقوق متقاضیان محفوظ خواهد بود
یکشنبه ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۳
کد خبر: 86655
تاریخ انتشار: ۰۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۷
قائم‌مقام کمیته امداد استان مرکزی:

رویکرد اصلی کمیته امداد توانمندسازی و ایجاد اشتغال پایدار برای خانواده‌های تحت حمایت است

بهرامی با شاره به اینکه رویکرد اصلی کمیته امداد توانمندسازی و ایجاد اشتغال پایدار برای خانواده‌های تحت حمایت است بیان کرد: اعتبارات دولتی به تنهایی برای ارائه خدمات به نیازمندان کافی نیست و با همدلی خیران و حامیان خوشبختانه امروز کمیته امداد خدمات گسترده‌ای به نیازمندان ارائه می‌دهد.

به گزارش دیار آفتاب؛ عدالت بهرامی قائم‌مقام کمیته امداد استان مرکزی امروز در مراسم تودیع و معارفه رئیس کمیته امداد شهرستان خنداب گفت: شهرستان خنداب در رزمایش ایران مهربان  و جذب حامی برای ایتام خوش درخشید و رتبه سوم را در سطح استان کسب کرد.

بهرامی اظهار کرد: در طرح ایران همدل تعداد 7000 پرس غذای گرم و 1900 بسته غذای گرم با اعتبار یک میلیارد تومان در این شهرستان بین نیازمندان توزیع شد.

وی ادامه داد: در جمع آوری زکات فطریه نیز شهرستان خنداب تا به امروز رتبه چهارم استانی را کسب کرده است.

قائم مقام کمیته امداد استان مرکزی افزود: 50 درصد  از کل اعتبار شهرستان در بخش توانمندسازی خانواده ها و اشتغال زایی آنها هزینه شده است.

وی با شاره به اینکه رویکرد اصلی کمیته امداد توانمندسازی و ایجاد اشتغال پایدار برای خانواده های تحت حمایت است بیان کرد: اعتبارات دولتی به تنهایی برای ارائه خدمات به نیازمندان کافی نیست و با همدلی خیران و حامیان خوشبختانه امروز کمیته امداد خدمات گسترده ای به نیازمندان ارائه می دهد.

بهرامی گفت: 65 درصد جمعیت شهرستان خنداب سالمند هستند و امکان ایجاد اشتغال پایدار برای خانواده های تحت حمایت سالمند وجود ندارد.

قائم مقام کمیته امداد استان مرکزی افزود: کمیته امداد در مسیر خدمت رسانی نیازمند همکاری همه بخش ها از جمله فرمانداران، ائمه جماعت و سایر مسئولان است.

خزایی پور فرماندار شهرستان خنداب گفت: کار در کمیته امداد برای امدادگران این نهاد عبادت است و از زحمات مجموعه این نهاد و مدیر کل استان در ارائه خدمات به محرومان سپاسگزارم.

خزایی پور اظهار کرد: شهرستان خنداب از شهرستان‌های محروم است و نیازمند توجه بیشتر است.

شایان‌ذکر است، در این مراسم از زحمات نصیری نیک رئیس سابق کمیته امداد شهرستان خنداب تقدیر و مهدی اعطاف به عنوان رئیس جدید کمیته امداد شهرستان منصوب شد.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار