افزایش ۲۵ برابری آنتی‌بادی‌ با تزریق واکسن در دوز سوم فواید رژیم غذایی خام بر سلامت جسم و روان ظرفیت‌های فضای مجازی برای اشتغال زنان / «آموزش»؛ لازمه رشد مشاغل مجازی  بدون فوتی و شناسایی ۱۰۰ مورد مبتلا به کرونا ویروس در ۲۴ ساعت گذشته مردم اراک تیم آلومینیوم را دوست دارند و باید به آن بها داد/ اولویتم ساختار و حرفه‌ای بودن تیم است کدام اژدر‌های ایرانی قاتل ناو‌های هواپیمابر آمریکایی هستند؟ صعود آلومینیوم در ضیافت پنالتی ها/ وداع تلخ و زودهنگام محرم با جام حذفی آغاز اجرای موافقتنامه ۲۵ ساله ایران و چین موفقیتی راهبردی است توافق با چین فرمولی مجزا از روند مذاکرات است/ دوران دیپلماسی تک بعدی به پایان رسیده است بازیکن ژاپنی که الهام بخش کارتون «فوتبالیست ها» و شخصیت «سوباسا» شد
دوشنبه ۲۷ دی ۱۴۰۰ - ۲۲:۲۱
کد خبر: 86567
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۰
فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی:

حماسه سوم خردادماه نماد غرور ملی و درس مهم مکتب تقوا و بصیرت است/۲۹۲ شهید والامقام عملیات بیت‌المقدس متعلق به استان مرکزی است

کریمی بیان کرد: حماسه سوم خردادماه نماد غرور ملی و درس مهم مکتب تقوا و بصیرت است و ملت ایران با الگوگیری از این حماسه بزرگ توانستند در طول ۴۲ سال گذشته حماسه های بزرگ خلق کنند.

به گزارش دیار آفتاب؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محسن کریمی فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی در حاشیه همایش وحدت نیروهای مسلح به مناسبت گرامیداشت سوم خرداد در جمع خبرنگاران گفت: عملیات بیت المقدس که منجر به فتح خرمشهر شد یکی از فتوحات بزرگ و جلوه های ویژه امداد الهی برای امت اسلام بود و رزمندگان اسلام در این عملیات در طی چهار مرحله، سه محور و سه قرارگاه بزرگ حماسه بزرگی خلق کردند.

وی با اشاره به اینکه بیش از ۲۴ هزار مجروح و ۶ هزار شهید در عملیات بیت المقدس تقدیم انقلاب شده افزود: بیش از ۲۹۲ شهید والامقام متعلق به استان مرکزی است که عنوان فاتحان خرمشهر را برای خود ثبت کرده اند.

کریمی بیان کرد: حماسه سوم خرداد ماه نماد غرور ملی و درس مهم مکتب تقوا و بصیرت است و ملت ایران با الگوگیری از این حماسه بزرگ توانستند در طول ۴۲ سال گذشته حماسه های بزرگ خلق کنند.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: سرآغاز تشکیل جبهه مقاومت از فتح خرمشهر بود و شهدایی همچون شهید سلیمانی در مکتب سوم خرداد رشد و تربیت پیدا کرده اند.

وی ادامه داد: اگر امروز می خواهیم در همه صحنه های پیش رو موفقیت حاصل کنیم باید الگوی فتح خرمشهر و روحیه رزمندگان همواره مقابل ما باشد.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی اظهار کرد: آنچیزی که توانست ملت ایران و رزمندگان اسلام را در عملیات بیت المقدس پیروز کند توکل بر خدا، اخلاص در نیت، تقوای در عمل بود که منجر به یک عمل صالح شد و اینها باید برای ما درس مهمی باشد.

کریمی افزود: با الگوی فتح خرمشهر می توانیم در همه صحنه های انقلاب موفقیت به دست آوریم و امروز نیازمند فتح خرمشهرها در صحنه های فرهنگی، اقتصادی و سیاسی هستیم که یکی از بسترهای آن انتخابات ۲۸ خرداد ماه است که همه باید نقش آفرینی کنیم.

وی اضافه کرد: امروز ما وظیفه داریم برای ارج نهادن به مجاهدت های رزمندگان در دفاع مقدس و همه صحنه های انقلاب در میدان حضور در حماسه انتخابات ۲۸ خرداد ماه در صحنه باشیم تا مسیر حق و ارزش های اسلامی بتواند به اهداف متعالی خود دست پیدا کند.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی بیان کرد: انتخابات به مثابه یک عملیات دفاع مقدس است که از اهمیت بسیاری برخوردار است و لذا باید در صحنه علاوه بر اینکه در مشارکت حداکثری اثرگذار باشیم.

کریمی خاطرنشان کرد: مردم با حضور خود در انتخابات و با انتخاب گزینه اصلح که بتواند با هم افزایی و مشارکت همه جانبه کشتی انقلاب اسلامی را به خوبی هدایت کند و دین خود را به شهدای والامقام به خوبی ادا کنیم.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار