میزان اثربخشی تمام واکسن‌هایی که در کشور تزریق می شوند آفت «ژن‌های خوب» در گام دوم انقلاب/ مجلس هزینه «رانت و سفارش» را بالا می‌برد؟ مهاجم فرانسوی وارد تهران شد/ گستد برای قرارداد با استقلال آمد ذوب فولاد در کوره آلومینیوم/ شاگردان خطیبی خط و نشان کشیدند گزارش تصویری| آلومینیوم اراک 3-فولاد خوزستان 0 تصاویر دوربین‌های مدار بسته از ایران چگونه به دست اینترنشنال رسید؟/ ادامه ژست‌های توخالی رسانه سعودی آیین اختتامیه پنجمین جشنواره هنری فانوس در استان مرکزی ۴۵۰ برنامه در هفته بسیج دانش آموزی در استان مرکزی اجرا می شود امیرعبداللهیان: مسئولیت امنیت شهروندان افغان و مرزها با همسایگان با هیأت حاکمه سرپرستی در کابل است توقيف 8 خودروي شوتي با بیش از 5 میلیارد ریال انواع کالای قاچاق در اراك
چهارشنبه ۰۵ آبان ۱۴۰۰ - ۲۲:۳۴
کد خبر: 86556
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۰
مدیردفتر مدیریت مصرف شرکت توزیع برق استان مرکزی:

ساعات پیک مصرف برق در استان مرکزی 13تا 18است

نظام آبادی بابیان اینکه ساعات پیک در استان مرکزی 13تا 18 در استان مرکزی است، بر تغییر مدل رفتار مصرفی مشترکان برای تعدیل مصرف برق تاکید کرد و گفت: مدیریت سمت تقاضا راه‌حلی قابل اعتماد برای پاسخ‌دهی به رشد تقاضای انرژی در آینده است.

به گزارش دیار آفتاب؛ محمد نظام آبادی مدیردفتر مدیریت مصرف شرکت توزیع برق استان مرکزی از پرداخت 101 میلیارد ریال پاداش به مشترکان همکاردر طرح های پیک سایی توزیع  برق استان مرکزی در برنامه پاسخگویی بار سال ۹۹ مشارکت داشتند، خبر داد.

نظام آبادی افزود:8551مشترک صنعتی ،کشاورزی و سایر در طرح های پیک سایی شرکت توزیع برق در سال 99ثبت نام کرده اند اما 5512مشترک در این طرح ها به تعهدات شرکت توزیع برق در طرح های پیک سایی عمل کرده اند.

وی بیان کرد:همسوسازی و تعامل متقابل صنایع و این شرکت، شناسایی فرآیندهای موثر در حفظ منابع انرژی و برنامه‌ریزی برای استفاده بهتر از این منابع از فرصت‌های مهم برای توسعه صنعت برق است.

نظام آبادی بابیان اینکه ساعات پیک در استان مرکزی 13تا 18در استان مرکزی است ،بر تغییر مدل رفتار مصرفی مشترکان برای تعدیل مصرف برق تاکید کرد و گفت: مدیریت سمت تقاضا راه‌حلی قابل اعتماد برای پاسخ‌دهی به رشد تقاضای انرژی در آینده است.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار