موافقت با تجزیه بحرین و اعزام نیرو برای سرکوب آزادی خواهان بخشی از جنایت پهلوی است هوای اراک در وضعیت قرمز قرار گرفت 17شهریور 57 مردم توسط جلادان پهلوی تیرباران شدند/ کشته ها آنقدر زیاد بود که مادری جنازه فرزندش را پیدا نکرد ساخت یک میلیون مسکن در سال باعث رشد تولید و افزایش اشتغال می شود بازی استقلال و هوادار لغو شد/ کامیابی‌نیا دوباره ملی‌پوش شد/ آزمون،نورالهی و حاج صفی در قرنطینه،طارمی پشت برف سنگین استانبول شرط ایران برای مذاکره مستقیم با آمریکا/ عملیات‌های انصارالله علیه ائتلاف کودک‌کش/ صعود تیم ملی هندبال به مسابقات جهانی آلودگی هوا فعالیت مدارس اراک را غیر حضوری کرد ۵ باور غلط رایج در مورد درد مفاصل و زانو + راهکار طبیعی برای تسکین درد واشنگتن برای بازگشت به برجام پیش‌شرط تعیین کرد آمار نگران‌کننده از تامین سوخت نیروگاه‌ها/ صرفه‌جویی در مصرف انرژی راهکار عبور از شرایط بحرانی
سه شنبه ۰۵ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۳
کد خبر: 86515
تاریخ انتشار: ۰۴ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۶
نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس:

پیروزی مردم فلسطین باعث روسیاهی دشمنان اسلام شد/ رژیم صهیونیستی نفس های آخر خود را می‌کشد

آصفری تصریح کرد: رژیم صهیونیستی نفس‌های آخر خود را می‌کشد و سناریو و استراتژیکی را که برای رسیدن به اهداف در ذهن خود می‌پروراند دیگر محقق شدنی نیست و نمی‌تواند مجدداً روی پای خود بایستد بلکه روز به روز شاهد شکست و اضمحلال و نابودی رژیم صهیونیستی هستیم.

به گزارش دیار آفتاب؛  محمد حسن آصفری ، نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار نسیم خنداب گفت: پیامبر اکرم (ص) وعده داده است اتحاد بین مسلمانان دشمنان را از بین می‌برد و ملت‌های مسلمان می‌توانند با اتحاد به پیروزی برسند.

وی اظهار کرد: پیروزی مردم فلسطین به کسانی که در داخل کشور اعتقاد دارند همه چیز دست آمریکاست و در مقابل دشمنان کوتاه می آیند نشان داد اعتماد به غرب و آمریکا و دشمنان اسلام خروجی نخواهد داشت بلکه توکل به خدا می تواند همه مشکلات را حل کند.

آصفری تصریح کرد: پیروزی مردم فلسطین نشان داد اگر دشمن حامی فراوانی داشته باشد و همه دنیا علیه ملت‌های مسلمان بسیج شوند نمی‌توانند به نتیجه برسند.

وی به اتحاد ملت‌های مسلمان اشاره کرد و گفت: امروز اتحاد و انسجام ملت‌های مسلمان می‌تواند تکلیف رژیم صهیونیستی را روشن کند و فلسطین که قبله‌گاه ملت‌های مسلمان است به مردم مسلمان برگردد.

آصفری تصریح کرد: رژیم صهیونیستی نفس‌های آخر خود را می‌کشد و سناریو و استراتژیکی را که برای رسیدن به اهداف در ذهن خود می‌پروراند دیگر محقق شدنی نیست و نمی‌تواند مجدداً روی پای خود بایستد بلکه روز به روز شاهد شکست و اضمحلال و نابودی رژیم صهیونیستی هستیم.

وی خاطرنشان کرد: پیروزی مردم فلسطین باعث روسیاهی دبیر کل سازمان ملل شد که دست از حمایت  رژیم صهیونیستی برنداشت و حتی جرات نکرد با صدور بیانیه این رژیم غاصب کودک کش را محکوم کند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار