افشای سند «خزانه خالی»/ اعتراف بی‌سابقه «حسن روحانی» در مرداد ۱۴۰۰: همه موجودی خزانه تخلیه شده است ماجرای حمله سایبری شش ماه پیش که ۱۰هزار پمپ بنزین آمریکا را ۱ هفته از کار انداخت میزان اثربخشی تمام واکسن‌هایی که در کشور تزریق می شوند آفت «ژن‌های خوب» در گام دوم انقلاب/ مجلس هزینه «رانت و سفارش» را بالا می‌برد؟ مهاجم فرانسوی وارد تهران شد/ گستد برای قرارداد با استقلال آمد ذوب فولاد در کوره آلومینیوم/ شاگردان خطیبی خط و نشان کشیدند گزارش تصویری| آلومینیوم اراک 3-فولاد خوزستان 0 تصاویر دوربین‌های مدار بسته از ایران چگونه به دست اینترنشنال رسید؟/ ادامه ژست‌های توخالی رسانه سعودی آیین اختتامیه پنجمین جشنواره هنری فانوس در استان مرکزی ۴۵۰ برنامه در هفته بسیج دانش آموزی در استان مرکزی اجرا می شود
چهارشنبه ۰۵ آبان ۱۴۰۰ - ۲۳:۵۱
کد خبر: 86492
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۲:۰۰

عملیات اجرایی زورخانه مرکزی شهر اراک آغاز شد 

عملیات اجرایی زورخانه مرکزی شهر به مساحت ۴۸۶ مترمربع، با حضور مسئولین استانی آغاز شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ عملیات اجرایی زورخانه مرکزی شهر عصر امروز  به مساحت ۴۸۶ مترمربع، با حضور استاندار مرکزی، معاون عمرانی استاندار، مدیر کل ورزش و جوانان استان، شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر و سایر مدیران شهری، اعضای هیات رئیسه ورزش زورخانه ای و پهلوانی استان مرکزی، در کنار ورزشگاه شهدای پنجم مرداد اراک، آغاز شد.

بیاتیان شهردار اراک، در این آیین اظهار کرد: قریب به ۴۰ سال است که هیچ زورخانه ای در اراک ساخته نشده و تنها زورخانه موجود نیز برای تعریض میدان شورا تخریب شد و در واقع این ورزش مغفول مانده است.

 بیاتیان گفت: همواره به احداث یک زورخانه در اراک تمایل داشتم و خوشبختانه با موافقت شورای شهر عملیات طراحی آن در سال گذشته آغاز و مناقصه آن برگزار شد و مقرر است که ظرف ۹ ماه آینده این زورخانه احداث شده و به بهره برداری برسد.

وی افزود: این زورخانه در فضایی به وسعت ۴۸۶ متر مربع احداث می شود و شهرداری تلاش دارد در مسیر توسعه ورزش های همگانی گام بردارد.

captcha
آخرین اخبار