بلاتکلیفی محض تیم ملی، بحران بازی تدارکاتی و سرپرست غایب/ استیلی در مسیر هیات رییسه! کنترل جمعیت یا قتل عام خاموش! اصلاح‌طلب‌ها علیه عملیات حساس نجات در متروپل/ تجمعات ساختارشکن بیخ گوش جریان امداد واکسن ایرانی کرونا در مسیر تایید WHO جشن و شادی سفارت انگلیس‌ در واپسین روزهای حادثه متروپل آبادان امام صادق(ع) مروج و احیاگر اسلام ناب است/ جهاد تبیین مهمترین راهکار خنثی‌کردن توطئه‌های دشمنان دراگان بالاخره سکوتش را شکست/ اسکوچیچ: تیم ملی، اولویت مسئولان فدراسیون فوتبال نیست! دستگاه های امنیتی و اطلاعاتی در برابر توطئه ها و فتنه انگیزی دشمنان هوشیار باشند مراسم تشییع و خاکسپاری پیکر شهید «احسان قدبیگی» در اراک+ عکس و فیلم اعتراف اتحادیه فوتبال کانادا به سیاسی بودن لغو بازی با ایران
شنبه ۰۷ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۶:۲۷
کد خبر: 86492
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۲:۰۰

عملیات اجرایی زورخانه مرکزی شهر اراک آغاز شد 

عملیات اجرایی زورخانه مرکزی شهر به مساحت ۴۸۶ مترمربع، با حضور مسئولین استانی آغاز شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ عملیات اجرایی زورخانه مرکزی شهر عصر امروز  به مساحت ۴۸۶ مترمربع، با حضور استاندار مرکزی، معاون عمرانی استاندار، مدیر کل ورزش و جوانان استان، شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر و سایر مدیران شهری، اعضای هیات رئیسه ورزش زورخانه ای و پهلوانی استان مرکزی، در کنار ورزشگاه شهدای پنجم مرداد اراک، آغاز شد.

بیاتیان شهردار اراک، در این آیین اظهار کرد: قریب به ۴۰ سال است که هیچ زورخانه ای در اراک ساخته نشده و تنها زورخانه موجود نیز برای تعریض میدان شورا تخریب شد و در واقع این ورزش مغفول مانده است.

 بیاتیان گفت: همواره به احداث یک زورخانه در اراک تمایل داشتم و خوشبختانه با موافقت شورای شهر عملیات طراحی آن در سال گذشته آغاز و مناقصه آن برگزار شد و مقرر است که ظرف ۹ ماه آینده این زورخانه احداث شده و به بهره برداری برسد.

وی افزود: این زورخانه در فضایی به وسعت ۴۸۶ متر مربع احداث می شود و شهرداری تلاش دارد در مسیر توسعه ورزش های همگانی گام بردارد.

captcha
آخرین اخبار