رئیس جمهور دوشنبه شب با مردم سخن می گوید ماشین تخریب انتصابات دولت از کجا کوک می‌شود؟ برای اعتلای بسیج باید به جوانان خلاق میدان داد/ دولت اسلامی با دیوان‌سالاری محقق نمی‌شود تحسین کاربران از اهدای مدال قهرمان المپیک و جهان به شهید گمنام/ تو دنیای سعید ملایی‌ها تو محمدرضا گرایی باش! «شیر خفته» کرونا را بیدار نکنیم؛ سایه «پیک ششم» را جدی بگیریم! مستاجران وام ودیعه مسکن را گرفتند؟ شهادت یک پاسدار اهل خمین در درگیری با سارقین مسلح نامه 160 نماینده به رئیس جمهور/ دولت برای استفاده حداکثری از پیمان شانگهای برنامه‌ریزی کند وزیر بهداشت: واردات واکسن به ۱۶۰ میلیون دُز می‌رسد/ از مراجع برای تشویق مردم به واکسیناسیون کمک می‌خوا‌هم ارز 4200 تومانی به سفره مردم نرسید/ حمایت از اقشار کم‌درآمد با پرداخت یارانه مستقیم
دوشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۰ - ۰۵:۲۸
کد خبر: 86390
تاریخ انتشار: ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۰
در سفر معاونین وزیرراه به استان مرکزی؛

طرح‌های جامع آشتیان و اراک بررسی می‌شود

مدیرکل راه و شهرسازی استان مرکزی از سفر معاونین وزیر راه و شهرسازی به استان مرکزی جهت بررسی طرح‌های جامع آشتیان و اراک خبر داد.

به گزارش دیار آفتاب؛ احمد مرزبان مدیرکل راه و شهرسازی استان مرکزی گفت: معاون وزیر و مدیرعامل سازمان بازآفرینی شهری و همچنین دبیر شورای عالی شهرسازی و معماری ایران در روز چهارشنبه 29 اردیبهشت‌ماه به استان مرکزی سفر می‌کنند.

وی ادامه داد: در این سفر معاونین وزیر در بازدیدهای میدانی از وضعیت طرح جامع شهر آشتیان و شهر اراک به عمل می‌آورند و این طرح‌ها  موردبررسی ویژه قرارمی گیرد.

طرح جامع ابلاغی شهر اراک و آشتیان مشکلاتی برای مردم و سازندگان مسکن این شهر ایجاد کرده بود که در دیدار یک ماه پیش کریمی نماینده، اراک، کمیجان خنداب در مجلس و نماینده معین شهرستان‌های تفرش آشتیان و فراهان در بهارستان با وزیر راه و شهرسازی قول مساعد پیگیری را داده بود(اینجا).

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار