واکنش طنز کاربران به توقیف کشتی‌های یونانی/ فروش 2 نفتکش در دیوار! هشدار فعالیت سامانه بارشی در ۹ استان/ روند تدریجی افزایش دما در ۵ روز آینده سوابق ساختمان‌های پرمخاطره عمومی استان باید در فرمانداری‌ ثبت شود/ پاساژ طلای اراک باید سریع تر ایمن سازی شود طارمی داماد شد اروپا نمی‌تواند از بازار انرژی ایران چشم‌پوشی کند/ اکنون برجام بیش‌ازپیش برای اروپا اهمیت دارد! بی‌نیازی از واردات با اصلاح یارانه کالاهای اساسی و حذف ارز ۴۲۰۰/ قاچاق آفت اقتصاد کشور است برگزاری مراسم یادبود جانباختگان آبادان در مساجد و مصلی‌های کشور خبر اصلاح قیمت سوخت تکذیب شد جمع‌آوری ۹۰ماینر غیرمجاز در استان مرکزی/ میانگین انرژی موردنیاز برای استخراج هر بیت‌کوین ۳۰۰ مگاوات ساعت برآورد می‌شود رونمایی از دستاورد‌های جدید پایگاه پهپادی ۳۱۳ ارتش
یکشنبه ۰۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۵
کد خبر: 86355
تاریخ انتشار: ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۳
مسئول سازمان بسیج کارمندان استان مرکزی خبر داد؛

برنامه ریزی جهت برگزاری 700میز خدمت در استان مرکزی/ ارائه خدمات بهداشتی به زندانیان مهم ترین برنامه پیش روی بسیج کارمندان است

عباسی مسئول سازمان بسیج کارمندان استان مرکزی گفت: برگزاری میز خدمت جهادی و سلامت در زندان با رویکرد ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به زندانیان و رفع مشکلات خانواده های آنها مهمترین برنامه بسیج کارمندان در ایام پیش رو است.

به گزارش دیار آفتاب؛ ابراهیم عباسی مسئول سازمان بسیج کارمندان استان مرکزی در نشست مدیران و فرماندهان بسیج ادارات استان، گفت: بسیج کارمندان پرچم دار پیگیری مطالبات مردم و اقشار جامعه از دستگاه های اداری و دولتی است که در این راستا با راه اندازی طرح موفق میز خدمت این رسالت مهم را دنبال می کند و خوشبختانه این طرح موفق علاوه بر اینکه آثار و برکات موثری داشته، توانسته به یک الگو برای سایر دستگاه ها تبدیل شود.

وی افزود: از ابتدای تشکیل میز خدمت در بسیج کارمندان، به دلیل نقش مهم مسجد در انقلاب اسلامی برای رفع مشکلات محوریت کار مساجد قرار گرفتند و برگزاری این طرح در مساجد علاوه بر اینکه بار دیگر کارکرد این اماکن مقدس را در انقلاب اسلامی احیا کرد توانست مشکلات منطقه ای را بهتر مورد ارزیابی قرار دهد.

عباسی ادامه داد: بعد از شیوع بیماری منحوس کرونا بسیج کارمندان علاوه بر برگزاری میزهای خدمت خدمت رسانی به مردم و خصوصا به افراد آسیب دیده از کرونا و نقاط محروم را در اولویت گذاشت که در قالب تهیه بسته های کمک مومنانه و ارائه خدمات در زندان ها و خانواده های زندانیان انجام شد.

وی تصریح کرد: در سال ۹۹ بیش از ۶۰۰ میز خدمت در سطح استان مرکزی به همت ۱۲۰ دفتر بسیج کارمندان برگزار شد که بیش از ۵۰۰ عنوان از مشکلات مردم بررسی و برای حل آنها برنامه ریزی شد.

عباسی با اشاره به وجود محدودیت های کرونا جهت برگزاری میزهای خدمت به شکل جمعی، گفت:در صدد هستیم تا با ابتکار عمل نگذاریم میزهای خدمت متوقف شوند و در سال 1400 نیز آنها را ادامه خواهیم داد.

مسئول سازمان بسیج کارمندان استان مرکزی با اشاره به هدف گذاری برای برگزاری بیش از ۷۰۰ عنوان میز خدمت در استان مرکزی در سالجاری، گفت:  انتطار می رود دفاتر بسیج کارمندان در سطح استان از کلیه ظرفیت ها برای خدمت بی منت به مردم و رفع مشکلات ولی نعمتان استفاده کنند.

وی اضافه کرد: در کنار برگزاری میز خدمت، بسیج کارمندان در طول یک سال گذشته در راستای نهصت کمک مومنانه اقدامات بسیاری انجام داده و با ساماندهی بیش از ۴۵ گروه جهادی اقدامات را در قالب کمک مومنانه، ضدعفونی اماکن و معابر، تولید ماسک و فعالیت در طرح شهید سلیمانی انجام می دهند.

عباسی تصریح کرد: برگزاری میز خدمت جهادی و سلامت در زندان با رویکرد ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به زندانیان و رفع مشکلات خانواده های آنها مهمترین برنامه بسیج کارمندان در ایام پیش رو است که بیش از ۳۰  دستگاه اجرایی و خدمات رسان در کنار بسیج کارمندان و سایر اقشار بسیج نقش آفرینی می کنند.

وی گفت: امروز به منظور ارایه و ابلاغ برنامه های سال ۱۴۰۰ در جمع مسئولین، مدیران و فرماندهان حوزه های بسیج ادارات استان حضور پیدا کردیم و علاوه بر بررسی برنامه ها، از ۳ حوزه برتر بسیج کارمندان که در سال ۹۹ نقش افرینی های گسترده ای داشته اند تقدیر به عمل آوردیم.

عباسی تاکید کرد: حوزه های بسیج کارمندان شهید رجایی(ره) ادارات کل، شهید باهنر(ره) اراک و شهید سلیمانی(ره) تفرش در سال گذشته اقدامات بسیار خوبی انجام داده اند که از زحمات فرمانده هان حوزه ها و کلیه بسیجیان و مدیران آنها تقدیر می کنیم.

مسئول سازمان بسیج کارمندان استان مرکزی خاطرنشان کرد: حوزه بسیج ادارات شهید رجایی(ره) ادارات کل در سال گذشته در ابعاد مختلف خدمت رسانی های گسترده ای انجام داده اند که خدمت رسانی در مناطق محروم، راه اندازی پویش های خدمت رسانی، نقش آفرینی در طرح شهید سلیمانی، خدمت به خانواده های زندانیان و توزیع بیش از ۲ هزار بسته معیشتی بخشی از اقدامات این حوزه بسیج است که خوشبختانه هم از فرمانده و هم بسیجیان فعالی برخوردار است.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار