جهت‌گیری دولت در بودجه ۱۴۰۱ ثبات اقتصادی است لیگ قهرمانان اروپا|غلبه رئال بر اینتر و حذف میلان/وداع دراماتیک پورتو با فرصت سوزی طارمی تشریح جزئیات تهیه واکسن طبیعی کرونا در اراک/واکسن قابلیت انعطاف در برابر بیماری‌های ویروسی را دارد مه گرفتگی شدید در برخی از محورهای مواصلاتی استان مرکزی/ رانندگان با احتیاط بیشتری رانندگی کنند تکلیف ارز دولتی در بودجه 1401/حمله به صف کاذب ارز/چرا تولید خودرو آب می رود؟ پیروزی بر پیکان واجب‌تر از نان شب/ خطر حذف ایران از جام جهانی / ۴۵ روز ویژه حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی از بودجه ۱۴۰۱/ اختصاص ۱۰۰هزار میلیارد تومان یارانه به اقشار آسیب پذیر فردا سامانه بارشی جدید، وارد کشور می‌شود/ آلودگی هوا در کلان‌شهرهای و شهرهای‌ صنعتی جدیدترین خرید پرسپولیس کیست؟ / لژیونر ایرانی هم در لیست گل محمدی! دانشجویان در جهاد علمی و فرهنگی همان رسالت رزمندگان در دفاع مقدس را برعهده دارند
چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۷
کد خبر: 86289
تاریخ انتشار: ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۳
مدیرکل دفتر امور اقتصادی استانداری مرکزی در گفتگو با دیارآفتاب مطرح کرد

افزایش هزینه نانوایی ها را قبول داریم/ فعلا تصمیمی برای افزایش قیمت نان در استان مرکزی گرفته نشده

نعمتی گفت: فعلا تصمیمی در خصوص تغییر قیمت نان در استان مرکزی گرفته نشده است و چیزی هم به استان ابلاغ نشده است. البته افزایش هزینه های نانوایی ها و اینکه قیمت ها باید تغییر کند را قبول داریم.

به گزارش دیار آفتاب؛ اگرچه هنوز خبری رسمی در خصوص افزایش قیمت نان از سوی متولیان امر از جمله استانداری‌ها و کارگروه ساماندهی گندم، آرد و نان کشور اعلام نشده، اما زمزمه هایی از گران شدن آن شنیده می شود. در برخی استان ها از جمله البرز(کرج) و تهران افزایش های خودسرانه ای صورت گرفته و علت آن هم افزایش هزینه‌ها، بالا رفتن دستمزدها و افزایش دامنه تورم بیان می شود.

این خبر ها در فضای مجازی دست به دست شد تا اینکه امروز معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر اینکه هنوز قیمت جدید نان در تهران اعلام نشده است، گفت: قیمت جدید نان کارشناسی شده و مراحل بررسی آن در استانداری و شورای آرد و نان طی شده، اما افزایش قیمت نان منوط به هماهنگی استانداری با مقامات ذیصلاح یعنی وزارت کشور و وزارت صنعت، معدن و تجارت است.

همچنین حسن حنان، قائم مقام مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران، هفته گذشته با تأیید افزایش رسمی قیمت نان، اعلام آن را منوط به پایان یافتن ماه رمضان دانسته و گفته بود که امسال تصمیم دولت بر آن بوده است که تا پایان ماه رمضان قیمت نان در سراسر کشور بدون تغییر باقی بماند و پس از پایان این ماه، استانداران اجازه دارند اقدام به تعیین نرخ نان و ابلاغ آن کنند.

دیارآفتاب برای پیگیری موضوع با مدیرکل دفتر امور اقتصادی استانداری مرکزی، گفتگو کرد.

افزایش هزینه نانوایی ها را قبول داریم/ فعلا تصمیمی برای افزایش قیمت نان در استان مرکزی گرفته نشده

نعمتی مدیرکل دفتر امور اقتصادی استانداری مرکزی با بیان اینکه فعلا افزایش قیمت نان در استان مرکزی نداریم، افزود: فعلا تصمیمی در این خصوص گرفته نشده است و چیزی هم به استان ابلاغ نشده است. البته افزایش هزینه های نانوایی ها و اینکه قیمت ها باید تغییر کند را قبول داریم اما فعلا تصمیمی در این خصوص گرفته نشده است.

زمزمه های افزایش قیمت نان در حالی شنیده می شود که مرداد ماه سال 99 شاهد افزایش قیمت 30 تا 50درصدی نان در استان مرکزی بودیم.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار