گزارش تصویری| تجلیل از شهدای مدافع سلامت در اراک خروج از برجام اشتباه بسیار بزرگی بود خنثی کردن تحریم‌ها اولویت اصلی دانشگاه و صنایع باشد/ توسعه پایدار با کار و تلاش شبانه‌روزی، تولید رقابتی و صادرات محور محقق می‌شود جهت‌گیری دولت در بودجه ۱۴۰۱ ثبات اقتصادی است لیگ قهرمانان اروپا|غلبه رئال بر اینتر و حذف میلان/وداع دراماتیک پورتو با فرصت سوزی طارمی تشریح جزئیات تهیه واکسن طبیعی کرونا در اراک/واکسن قابلیت انعطاف در برابر بیماری‌های ویروسی را دارد مه گرفتگی شدید در برخی از محورهای مواصلاتی استان مرکزی/ رانندگان با احتیاط بیشتری رانندگی کنند تکلیف ارز دولتی در بودجه 1401/حمله به صف کاذب ارز/چرا تولید خودرو آب می رود؟ پیروزی بر پیکان واجب‌تر از نان شب/ خطر حذف ایران از جام جهانی / ۴۵ روز ویژه حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی از بودجه ۱۴۰۱/ اختصاص ۱۰۰هزار میلیارد تومان یارانه به اقشار آسیب پذیر
چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۴
کد خبر: 86275
تاریخ انتشار: ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۸
عضو هیئت‌رئیسه مجلس در گفتگو با دیارآفتاب:

انتخابات صحنه هماورد با کسانی است که به دنبال تضعیف توان ملی هستند

سلیمی گفت: انتخابات یک صحنه هماورد با کسانی است که به دنبال تضعیف توان ملی هستند و از این جهت حضور مردم موجب تضمین امنیت و استقلال کشور می‌شود.

حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی نماینده مردم دلیجان و محلات و عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفتگو با دیار آفتاب؛ با بیان اینکه انتخابات صحنه بروز قدرت ملی است گفت: میزان مشارکت مردم در انتخابات موجب افزون‌تر شدن توان ملی کشور خواهد شد.

سلیمی تصریح کرد: صحنه انتخابات یک صحنه هماورد با کسانی است که به دنبال تضعیف توان ملی هستند و از این‌جهت انتخابات اهمیت فوق‌العاده‌ای دارد چون عرصه‌ای است که حضور مردم موجب تضمین امنیت و استقلال کشور می‌شود.

وی اظهار کرد: هرچند در سال‌های اخیر متأسفانه رفتارهای باعث دلزدگی مردم شد ولی نباید اقدامات نادرست این دولت را به‌پای نظام گذاشت لذا باید همه حضورداشته باشیم مخصوصاً امسال که در خارج از کشور هم بدخوان ملت ایران مترصدند که از کوچک‌ترین اشتباهات ضربه‌های سهمگین به ما بزنند و عدم حضور پای صندوق رأی همان اتفاقی است که ممکن است دشمن را برای فشار بیشتر به ملت جری کند.

عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در انتخابات آتی خوشبختانه همه سلایق سیاسی نماینده دارند اما برخی متأسفانه برای اینکه امتیازاتی را بگیرند و برای فریب افکار عمومی و اینکه سبد آرای آن‌ها با مشکل مواجه شده است به‌دروغ می‌گویند که برخی گرایش‌های فکری در این انتخابات نماینده ندارد بنابراین همه می‌توانند حضور پیدا کنند و کسی را انتخاب کنند که بهتر از دیگران بتواند این کشتی را در این دریای متلاطم هدایت کند.

سلیمی اظهار کرد: هرچند که همه سلایق نماینده دارند اما مردم هم باید در بین گزینه‌ها کسی را انتخاب کنند که توان بیشتری دارد، برنامه دارد و خودش و اطرافیانش از فساد فاصله‌دارند، فردی امین و صادق که با شعارهای فریبنده به دنبال جابجایی رأی مردم نیست و منطق و استدلال سرمنشأ حرکت‌های اوست.

نماینده مردم دلیجان و محلات خاطرنشان کرد: پیش‌بینی می‌کنیم انتخابات خوبی را داشته باشیم یعنی انتخابات پر شوری با شرایطی که در کشور هست رقم خواهد خورد و امیدواریم این منشأ یک تحول معنادار در کشور باشد.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار