تهران 7 سال بدون مازوت؛ اراک هر سال بیشتر از پارسال! نشست کمیسیون امنیت‌ ملی با مسئولان وزارت‌خارجه/باقری درباره مذاکرات به نمایندگان گزارش می‌دهد خطیب‌زاده: نه تعجیل داریم و نه اجازه می‌دهیم کسی با وقت و انرژی ما در وین بازی کند/ دور بعدی مذاکرات آخر هفته جاری هوای اراک در وضعیت قرمز قرار گرفت 185میلیارد ریال برای پرداخت حقوق فرهنگیان استان در اولویت قرار گیرد/ سند تحول بنیادین آموزش و پرورش برای اولین بار در اراک اجرایی می شود تزریق دوز سوم واکسن کرونا به افراد بالای ۴۰ سال آغاز شد اعتبار مالی ۸۵۴ طرح مصوب در سفرهای استانیِ رئیس‌جمهور چگونه تهیه می‌شود؟ تیم مذاکره‌کننده ایرانی از پشتوانه کارشناسی قوی برخوردار است/آشفتگی غرب از مواضع صریح و بسته‌های پیشنهادی رفع کلیه تحریم‌های ایران کلاهبرداری ۵ میلیاردی ادمین‌های قلابی/ دلار به افق وین/ پاتک سوم به کووید ۱۹ هشدار لیگ به فرهاد و یحیی / این همه مقاومت مقابل VAR برای چیست؟ / استقلال و پرسپولیس سند رو کردند
دوشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۳
کد خبر: 86263
تاریخ انتشار: ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۷
نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی:

مشارکت مردم در انتخابات قدرت چانه‌زنی ایران در عرصه بین‌المللی را افزایش می دهد

آصفری به اهمیت حضور مردم در انتخابات اشاره کرد و گفت: هرچه میزان مشارکت مردم در انتخابات بیشتر باشد و دولت با پشتوانه بیشتر مردم انتخاب شود قدرت چانه‌زنی برای احقاق حقوق مردم در عرصه بین‌الملل و سیاست خارجی بیشتر خواهد شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ محمدحسن آصفری، نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار نسیم خنداب با اشاره به انتخابات 28 خردادماه 1400 گفت: امیدواریم مردم با حضور و مشارکت خود پای صندوق‌های رأی دولتی را انتخاب کنند که کارآمد و با برنامه باشد و دارای روحیه جهادی و انقلابی باشد که بتواند از ظرفیت‌های کشور که ظرفیت‌های بسیار مطلوبی است استفاده کند.

آصفری به اهمیت حضور مردم در انتخابات اشاره کرد و افزود: هرچه میزان مشارکت مردم در انتخابات بیشتر باشد و دولت با پشتوانه بیشتر مردم انتخاب شود قدرت چانه‌زنی برای احقاق حقوق مردم در عرصه بین‌الملل و سیاست خارجی  بیشتر خواهد شد.

وی ادامه داد: مردم نسبت به تورم و بیکاری که در جامعه وجود دارد گلایه‌مند هستند اما پای صندوق نرفتن مشکلی را حل نمی‌کند بلکه رفتن و درست انتخاب کردن، راهکاری برای حل این مشکلات است.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی گفت: باید دولتی روی کار بیاید که برنامه جدی و عملیاتی بدون شعار و وعده‌های توخالی برای حل مسائل اقتصادی، اجتماعی و اشتغال، بیکاری و تورمی که در جامعه وجود دارد، داشته باشد.

 وی در ادامه گفت: مردم باید درست تشخیص دهند و اجازه ندهند مجدداً دولتی سرکار بیاید که وعده‌هایی را داد اما هیچ‌کدام را عملیاتی نکرد.

آصفری تأکید کرد: امروز باید دولتی انتخاب شود که برای شعارها و وعده‌هایی که می‌دهد برنامه داشته باشد و به آن پایبند باشد، امروز دیگر وقت سخنرانی نیست و وقت عمل است نباید اجازه دهیم مجدد کسی روی کار بیاید که برنامه‌ای در حوزه اقتصادی  و مسائل معیشتی نداشته باشد بلکه به دولتی نیاز داریم که برای مسائل مردم به‌ویژه روابط بین‌الملل و سیاست خارجی و اقتصاد کشور برنامه جدی داشته باشد.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار