واکنش طنز کاربران به توقیف کشتی‌های یونانی/ فروش 2 نفتکش در دیوار! هشدار فعالیت سامانه بارشی در ۹ استان/ روند تدریجی افزایش دما در ۵ روز آینده سوابق ساختمان‌های پرمخاطره عمومی استان باید در فرمانداری‌ ثبت شود/ پاساژ طلای اراک باید سریع تر ایمن سازی شود طارمی داماد شد اروپا نمی‌تواند از بازار انرژی ایران چشم‌پوشی کند/ اکنون برجام بیش‌ازپیش برای اروپا اهمیت دارد! بی‌نیازی از واردات با اصلاح یارانه کالاهای اساسی و حذف ارز ۴۲۰۰/ قاچاق آفت اقتصاد کشور است برگزاری مراسم یادبود جانباختگان آبادان در مساجد و مصلی‌های کشور خبر اصلاح قیمت سوخت تکذیب شد جمع‌آوری ۹۰ماینر غیرمجاز در استان مرکزی/ میانگین انرژی موردنیاز برای استخراج هر بیت‌کوین ۳۰۰ مگاوات ساعت برآورد می‌شود رونمایی از دستاورد‌های جدید پایگاه پهپادی ۳۱۳ ارتش
یکشنبه ۰۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۳
کد خبر: 86190
تاریخ انتشار: ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۹
تک رقمی شدن شمار فوتی ها کرونایی در استان مرکزی

ثبت ۹ فوتی و ۳۲۶ مبتلا به کووید۱۹ در ۲۴ ساعت گذشته  

 متاسفانه در ۲۴ ساعت گذشته ۹ نفر از هم استانی هایمان بر اثر ابتلاء به کرونا جان خود را از دست دادند که با این حساب مجموع فوت شدگان کرونایی در استان به مرز 2 هزار نفر نزدیک شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ متاسفانه در ۲۴ ساعت گذشته ۹ نفر از هم استانی هایمان بر اثر ابتلاء به کرونا جان خود را از دست دادند که با این حساب مجموع فوت شدگان کرونایی در استان به مرز 2 هزار نفر نزدیک شد . 

 پس از مدت ها شمار فوتی های کرونایی،تک رقمی شد و به زیر ۱۰ نفر رسید که نوید بخش روزهای نسبتا بهتری از روزهای قبل است.

در طی این مدت ۳۲۶ نفر مبتلای جدید شناسایی شده اند و از این تعداد ۳۴ نفر بستری و ۲۹۲ نفر هم درمان سرپایی شده اند.

با اضافه شدن این تعداد مبتلاء جدید، مجموع مبتلایان این بیماری به ۵۸ هزار و ۷۲ نفر رسید . 

متاسفانه تا کنون این بیماری از ابتدای شیوع تا کنون هزار و ۹۹۲ نفر از هم استانی هایمان را به کام مرگ کشانده  است

انتهای پیام 

captcha
آخرین اخبار