خروج از برجام اشتباه بسیار بزرگی بود خنثی کردن تحریم‌ها اولویت اصلی دانشگاه و صنایع باشد/ توسعه پایدار با کار و تلاش شبانه‌روزی، تولید رقابتی و صادرات محور محقق می‌شود جهت‌گیری دولت در بودجه ۱۴۰۱ ثبات اقتصادی است لیگ قهرمانان اروپا|غلبه رئال بر اینتر و حذف میلان/وداع دراماتیک پورتو با فرصت سوزی طارمی تشریح جزئیات تهیه واکسن طبیعی کرونا در اراک/واکسن قابلیت انعطاف در برابر بیماری‌های ویروسی را دارد مه گرفتگی شدید در برخی از محورهای مواصلاتی استان مرکزی/ رانندگان با احتیاط بیشتری رانندگی کنند تکلیف ارز دولتی در بودجه 1401/حمله به صف کاذب ارز/چرا تولید خودرو آب می رود؟ پیروزی بر پیکان واجب‌تر از نان شب/ خطر حذف ایران از جام جهانی / ۴۵ روز ویژه حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی از بودجه ۱۴۰۱/ اختصاص ۱۰۰هزار میلیارد تومان یارانه به اقشار آسیب پذیر فردا سامانه بارشی جدید، وارد کشور می‌شود/ آلودگی هوا در کلان‌شهرهای و شهرهای‌ صنعتی
چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۰
کد خبر: 86177
تاریخ انتشار: ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۷

فطریه سلامت

با هدایت فطریه عید سعید فطر، به سمت حوزه سلامت می توان بسیاری از چالش های این حوزه را برطرف کرد.

به گزارش دیار آفتاب؛  به پیشنهاد دانشگاه علوم پزشکی اراک و موافقت حضرت آیت الله دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اراک، هم استانی های عزیز می‌توانند با توجه به بحران فراگیری کرونا و افزایش تعداد بیماران نیازمند علی الخصوص در زمینه درمان کرونا، فطریه های خودشان را در این راستا پرداخت نمایند.

همانطور که نذر سلامت موجب شد درهای رحمت الهی به روی بیماران نیازمند گشوده شود و خیل عظیم مومنان خیر و نیکو سرشت به سمت کمک به همنوعان خود روانه شوند، قطعاً فطریه سلامت نیز می تواند گره ای از مشکلات بیماران نیازمند را بگشاید.

مردم مومن و خداجوی استان مرکزی که یک ماه به عبادت و بندگی خالصانه خداوند پرداختند و در این میهمانی الهی دعوت حق را لبیک گفتند، می توانند با اختصاص  فطریه های خود، در جهت  گام برداشتن در اعمال خیرخواهانه و کمک به بیماران نیازمندی که به دلیل مشکلات مالی از خدمات درمانی بی بهره می‌مانند، با کوله باری سبک و شادمان تر از گذشته به استقبال ماه شوال و این عید الهی بروند‌.

هم استانی های عزیز می توانند فطریه های خود را به حساب ۲۰۰۰۵۰۰۰۵۵ بانک رفاه حساب مردمی دانشگاه و یا شماره کارت ۵۸۹۴۶۳۷۰۰۰۰۸۹۵۳۹ واریز نمایند.

دانشگاه علوم پزشکی مبالغی که به این حساب واریز می‌شود را صرفاً جهت ارائه خدمات درمانی به بیماران نیازمند به خصوص در این برهه زمانی حساس برای بیماران کرونایی اختصاص خواهد داد.

چشم امید بیماران نیازمند که به علت مشکلات اقتصادی توان تامین هزینه دارو و خدمات درمانی را ندارد، به دل و دست های پاک مردم خیر و مومن است‌، امید است که با همدلی و وحدت مثال زدنی مردم استان، از این برهه از تاریخ که جان و سلامتی بسیاری را تهدید می کند نیز به سلامت و با صلابت عبور کنیم.

سید محمد جمالیان رییس دانشگاه علوم پزشکی اراک

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار