وزیر ارشاد: تدوین لایحه نظام جامع رسانه‌‌ای در کشور/ اختصاص ۲۴ هزار واحد مسکونی به اهالی رسانه جزییات طرح فروش اینترنتی کالاهای اساسی/ چگونگی فروش مرغ و لبنیات پرداخت وام ۱۰ میلیون تومانی به سرپرستان خانوار در صورت ابتلا به کرونا ملت ایران به چیزی کمتر از لغو همه تحریم‌ها تن نمی‌دهند/ روحیه ظلم‌ستیزی در جان مردم زنده است/ شعار مرگ بر آمریکا باقی ست آمریکایی‌ها نقض عهد کردند و به آنها باج نخواهیم داد/ دانشجویان بن بست های پیش رو را بگشایند اولتیماتوم عجیب سازمان لیگ؛ اجازه تبلیغات محیطی ندهید، دربی لغو می‌شود! تأمین اجتماعی سهامدار هپکو یا طلبکار؟/ هزینه ی تهاتر بدهی ها را با انتقال اموال تسویه کنید! شمارش معکوس برای حذف نسخه های کاغذی امیرعبداللهیان: اگر غرب جدیت نشان دهد، توافق خوب در دسترس است سردار سلیمانی:با استفاده از ظرفیت‌‌های داخلی بر مشکلات اقتصادی چیره خواهیم شد
شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰ - ۰۱:۰۷
کد خبر: 86101
تاریخ انتشار: ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۶
بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگوی اختصاصی با دیارآفتاب؛

به خاطر ایرانی بودنم در انتخابات ریاست جمهوری شرکت می‌کنم/ رئیس‌جمهور آینده باید بتواند با مردم هم ذات پنداری کند

پروانه معصومی بازیگر سینما و تلویزیون، با بیان اینکه حتما در انتخابات آینده شرکت و رأی خواهم داد، گفت: رئیس جمهور آینده باید درکی از فقر داشته باشد و بتواند با مردم هم‌ذات‌پنداری کند ولی شاهد بودیم که رئیس جمهور فعلی این کار را نکرد و صرفا در کاخ خود نشسته بود و درکی از وضعیت عموم مردم و نیازمندان نداشت.

پروانه معصومی بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگوی اختصاصی با دیار آفتاب، در خصوص انتظار جامعه هنرمندان از رئیس جمهور آینده، گفت: جامعه هنرمندان بغیر از معدود افرادی که در این وضعیت کرونا در حال کار هستند، وضعیت خوبی ندارند. خصوصا بازیگران پیشکسوتی که در این راه استخوان خُرد کرده اند اصلا حال و روز خوبی ندارند.

وی افزود: متاسفانه بازیگران پیشکسوت هیچ حمایتی نمی شوند و صرفا انجمن بازیگران پیشکسوت حمایت هایی بسیار جزئی و محدود از ما می کند ولی این حمایت های بسیار ضعیف اصلا کفاف زندگی بازیگران را نمی کند.

این بازیگر پیشکسوت ادامه داد: از رئیس جمهور آینده انتظار دارم، نگاه جامعی به جامعه پیشکسوتان بازیگری داشته باشد که البته هیچکدام از رؤسای جمهور قبلی خصوصا در هشت سال آخر، چنین نگاهی نداشتند.

معصومی با اشاره به مهم بودن مسائل اقتصادی برای عموم جامعه، گفت: به جز معدود افرادی که زندگی های مرفهی دارند، بقیه مردم با مشکلات اقتصادی دست و پنجه نرم می کنند و نمی توانند با این وضعیت زندگی مناسبی داشته باشند. اگر رئیس جمهور بتواند با تلاش خود کاری بکند که مردم از وضعیت زندگیشان رضایت داشته باشند، آن زمان است که مردم به داشتن چنین رئیس جمهوری افتخار می کنند وگرنه رئیس جمهور شدن جز یدک کشیدن یک عنوان چیز دیگری نیست.

این بازیگر پیشکسوت با بیان اینکه رئیس جمهور آینده باید وضعیت مردم را درک کند، گفت: کسی که می خواهد در آینده در چنین پستی قرار بگیرد باید بتواند درکی از فقر داشته باشد و نیازمندان را درک کند. کسی باشد که در میان مردم عبور و مرور کند و با متن جامعه در ارتباط باشد. در یک کلام بتواند با مردم هم‌ذات‌پنداری کند ولی شاهد بودیم که رئیس جمهور فعلی این کار را نکرد و صرفا در کاخ خود نشسته بود و درکی از وضعیت عموم مردم و نیازمندان نداشت.

وی با بیان اینکه حتما در انتخابات آینده شرکت و رأی خواهم داد، گفت: رأی خواهم داد برای اینکه رهبرمان از ما خواسته که رأی بدهیم. البته رأی دادن ما باعث می شود تا صندوق های رأی خلوت نباشد و وجهه ملی ایران در دنیا حفظ شود. همچنین به دلیل اینکه ایرانی هستم و به این ایرانی بودنم افتخار می کنم صد در صد به کسی که فکر می کنم در بین نامزدهای ریاست جمهوری بهتر است، رأی می دهم.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار