جهت‌گیری دولت در بودجه ۱۴۰۱ ثبات اقتصادی است لیگ قهرمانان اروپا|غلبه رئال بر اینتر و حذف میلان/وداع دراماتیک پورتو با فرصت سوزی طارمی تشریح جزئیات تهیه واکسن طبیعی کرونا در اراک/واکسن قابلیت انعطاف در برابر بیماری‌های ویروسی را دارد مه گرفتگی شدید در برخی از محورهای مواصلاتی استان مرکزی/ رانندگان با احتیاط بیشتری رانندگی کنند تکلیف ارز دولتی در بودجه 1401/حمله به صف کاذب ارز/چرا تولید خودرو آب می رود؟ پیروزی بر پیکان واجب‌تر از نان شب/ خطر حذف ایران از جام جهانی / ۴۵ روز ویژه حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی از بودجه ۱۴۰۱/ اختصاص ۱۰۰هزار میلیارد تومان یارانه به اقشار آسیب پذیر فردا سامانه بارشی جدید، وارد کشور می‌شود/ آلودگی هوا در کلان‌شهرهای و شهرهای‌ صنعتی جدیدترین خرید پرسپولیس کیست؟ / لژیونر ایرانی هم در لیست گل محمدی! دانشجویان در جهاد علمی و فرهنگی همان رسالت رزمندگان در دفاع مقدس را برعهده دارند
چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۹
کد خبر: 86070
تاریخ انتشار: ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۸:۱۴

ویژگی‌های رییس ‌جمهور مطلوب از دیدگاه رهبر معظم انقلاب+ کلیپ

رهبر انقلاب همواره در طول چند سال اخیر، در آستانه انتخابات های ریاست جمهوری به بیان ویژگی های رئیس جمهور مطلوب می پردازند.

به گزارش دیار آفتاب؛ رهبر انقلاب همواره در طول چند سال اخیر، در آستانه انتخابات های ریاست جمهوری به بیان ویژگی های رئیس جمهور مطلوب می پردازند.

در سخنرانی نوروزی امسال نیز این اتفاق برای بار دیگر رخ داد و ایشان ویژگی های رئیس جمهوری که می تواند مطلوب ملت ایران باشد را برشمردند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار