اعتکاف دهه هشتادی‌ها در اراک آیین رونمایی از مقاله نقش شهربانی استان در دفاع مقدس اولین محموله کمک‌های مردمی استان مرکزی به مناطق زلزله‌زده خوی ارسال شد/ آمادگی کامل سپاه و بسیج استان برای کمک به مردم خوی افتتاح نمایشگاه اقتصاد مقاومتی و صنایع‌دستی بانوان در محلات برگزاری اولین رویداد تولید محتوای دیجیتال در فراهان برگزار شد بازدید سرلشکر سلامی از مناطق زلزله‌زده خوی؛ سپاه با تمام امکانات در کنار مردم است کلنگ زنی و افتتاح 30 پروژه در شهرستان دلیجان اعزام 160 دانش‌آموز دختر فراهانی به مناطق عملیاتی جنوب نمایش ۱۶ فیلم جشنواره فجر در اراک حال و هوای اردوی راهیان نور دانش آموزان اراکی
شنبه ۱۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۳:۱۲
کد خبر: 85816
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۰
معلم خندابی:

هیچ روش آموزشی جای حضور در مدرسه را نمی گیرد

شعبانی به مزیت کلاس‌های حضوری اشاره کرد و گفت: بنده با توجه به تجربه یک‌ساله آموزش مجازی معتقد هستم هیچ آموزشی به‌اندازه آموزش حضوری و چهره به چهره تأثیرگذار نیست و باوجود همه پیشرفت‌ها هیچ‌چیزی جای معلم و کلاس را نخواهد گرفت.

به گزارش دیار آفتاب؛ عبدالله شعبانی یکی از فرهنگیان شهرستان خنداب در گفتگو با خبرنگار نسیم خنداب گفت: اولین معضل آموزش مجازی، نداشتن دسترسی کامل افراد به گوشی هوشمند و یا حتی اینترنت مناسب است که این مورد به خصوص در روستاهای شهرستان خنداب قابل‌مشاهده است.

وی به مزیت آموزش مجازی اشاره کرد و گفت: یکی از مزیت‌های آموزش مجازی این بود که در بحران کرونا دانش آموزان رها نشدند و ادامه تحصیل دادند اما متأسفانه تعداد زیادی از دانش آموزان هستند که دسترسی به اینترنت و یا گوشی هوشمند ندارند.

شعبانی در ادامه بیان کرد: با توجه به اینکه دانش آموزان روستاهای اطراف از جمله روستاهای ابراهیم آباد، ثمردشت، حسین آباد و گرماب و.. در مدرسه علی آباد تحصیل می کردند و این روستاها فاقد اینترنت هستند مشکلی برای تدریس آن ها ایجاد شده بود با پیگیری ها و دریافت مجوز از شبکه بهداشت برای برگزاری کلاس حضوری سعی کردیم کلاس‌ها را برای دانش آموزان فاقد گوشی هوشمند و اینترنت به صورت نوبتی حضوری برگزار کنیم تا مشکل ترک تحصیل دانش آموزان را حل کنیم.

وی افزود: سال گذشته کلاس‌ها را به صورت نوبتی برگزار کردیم و تاحدودی دانش آموزان توانستد از کلاس‌ها بهره‌مند شوند اما در برخی از مواقع امکان برگزاری کلاس‌های حضوری فراهم نبود.

شعبانی به مزیت کلاس های حضوری اشاره کرد و گفت: بنده با توجه به تجربه یک ساله آموزش مجازی معتقد هستم هیچ آموزشی به اندازه آموزش حضوری و چهره به چهره تأثیرگذار نیست و باوجود همه پیشرفت‌ها هیچ‌چیزی جای معلم و کلاس را نخواهد گرفت.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار