خدمت رسانی بی وقفه سپاه در مناطق زلزله زده غرب هرمزگان/ اعلام آمادگی سپاه امام سجاد (ع) در ساخت منازل تخریبی+فیلم ۳۹ تیم امداد و نجات در مناطق زلزله زده هرمزگان حضور یافتند/برنامه ریزی‌های لازم جهت تامین ۴۰۰۰ تخته موکت و ۷۵۰۰ تخته پتو صورت گرفته است+فیلم سلبریتی یک شخص نیست یک رسانه است/ سلبریتی‌ها چگونه مدیریت می‌شوند؟ جهاد تبیین با رویکرد امیدآفرینی مهمترین رسالت امروز بسیج است/ایجاد و تثبیت ۲۳۰۰ فرصت شغلی به همت بسیج در کارخانجات استان مرکزی مستاجران در دریای پرتلاطم اجاره/ تعیین نرخ دستوری راهگشا است؟ ادعای بلومبرگ: مذاکرات دوحه احتمالا بعد از دیدار منطقه‌ای بایدن از سر گرفته می‌شود قطع برق ریشه ۳۰ درصد محصولات کشاورزی را خشکاند! پیش ثبت‌نام اربعین آغاز شد ضرورت بکارگیری مولدهای برق در ادارات و صنایع جان باختن یک هم استانی و شناسایی 23 بیمار جدید کرونایی
شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱ - ۲۱:۳۴
کد خبر: 85356
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۶
رئیس اتاق اصناف شهرستان خنداب:

18 واحد صنفی متخلف در خنداب پلمپ شدند

محمدی گفت: طی دو هفته گذشته با همکاری اداره صنعت و معدن ، اداره اماکن نیروی انتظامی و شبکه بهداشت از 286 واحد صنفی نظارت به عمل آمد که 84 واحد اخطاریه دریافت کردند و 18 واحد متخلف پلمپ شدند.

به گزارش دیار آفتاب؛ عباس محمدی رئیس اتاق اصناف شهرستان خنداب در گفتگو با خبرنگار نسیم خنداب گفت: طی دو هفته گذشته به علت قرار گرفتن شهرستان خنداب در وضعیت قرمز کرونایی تمامی مشاغل گروه های 2 و 3 و 4 تعطیل شدند و در حال حاضر این محدودیت ها تا آخر هفته جاری ادامه خواهد داشت.

وی در ادامه گفت:طی دو هفته گذشته با همکاری اداره صنعت و معدن ، اداره اماکن نیروی انتظامی و شبکه بهداشت از 286 واحد صنفی نظارت به عمل آمد که 84 واحد اخطاریه دریافت کردند و 18 واحد متخلف پلمپ شدند.

محمدی در ادامه بیان کرد: کسبه و اصناف خنداب در مسائلی مانند سیل و زلزله و کمک مومنانه و.. حضور فعال داشتند در حال حاضر که کسبه و اصناف به خاطر ویروس کرونا در قسمت های مختلف خدماتی، توزیع و تولید متضرر شده اند از مسئولین دولتی انتظار داریم از قشر اصناف حمایت کنند یا تسهیلات تخصیص داده شود و یا معوقات بخشیده شوند و یا حداقل 6 ماه تمدید شود تا کسبه توانایی پرداخت را داشته باشند.

محمدی در پایان خاطر نشان کرد: 2100 واحد صنفی فعال در شهرستان خنداب داریم ، بازرسین و کارمندان اتاق اصناف مخصوصا از زمان پیدایش ویروس کرونا همواره در کنار شبکه بهداشت بودند و همکاری کرده اند از مسئولین مربوطه درخواست داریم بازرسین و کارمندان اتاق اصناف که در معرض خطرقرار دارند و روزانه با قشر زیادی برخورد می کنند در اولویت واکسیناسیون قرار بگیرند .

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار