سوابق ساختمان‌های پرمخاطره عمومی استان باید در فرمانداری‌ ثبت شود/ پاساژ طلای اراک باید سریع تر ایمن سازی شود طارمی داماد شد اروپا نمی‌تواند از بازار انرژی ایران چشم‌پوشی کند/ اکنون برجام بیش‌ازپیش برای اروپا اهمیت دارد! بی‌نیازی از واردات با اصلاح یارانه کالاهای اساسی و حذف ارز ۴۲۰۰/ قاچاق آفت اقتصاد کشور است برگزاری مراسم یادبود جانباختگان آبادان در مساجد و مصلی‌های کشور خبر اصلاح قیمت سوخت تکذیب شد جمع‌آوری ۹۰ماینر غیرمجاز در استان مرکزی/ میانگین انرژی موردنیاز برای استخراج هر بیت‌کوین ۳۰۰ مگاوات ساعت برآورد می‌شود رونمایی از دستاورد‌های جدید پایگاه پهپادی ۳۱۳ ارتش بیانات رهبرانقلاب یک راهبرد برای مجلس یازدهم بود/ تبلیغات مغرضین و توپخانه دشمن علیه مجلس انقلابی فعال است شایعاتی که مانند آوار بر سر متروپل فروریخت
یکشنبه ۰۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۸
کد خبر: 85222
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۱
در قالب طرح شهید سلیمانی صورت گرفت؛

توزیع 2030 بسته معیشتی و ۴۵ هزار ماسک در خنداب

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خنداب گفت: تاکنون ۲ هزار و ۳۰ بسته معیشتی در قالب طرح شهید سلیمانی بین بیماران نیازمند و افراد آسیب‌پذیر در سطح شهرستان توزیع‌شده است.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ پاسدار محسن صادقی؛ فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خنداب در گفتگو با خبرنگار نسیم خنداب گفت: طرح شهید حاج قاسم سلیمانی از اوایل آذرماه سال جاری به منظور قطع زنجیره انتقال بیماری کرونا با همکاری و پیگیری ائمه جمعه و جماعت، فرماندار، بخشداران، دهیاران، شبکه بهداشت، بهورزان، هلال احمر و پایگاه های مقاومت بسیج به اجرا در آمد و تا ریشه کنی این بیماری ادامه خواهد یافت.

صادقی اظهار کرد: در این طرح تیم‌های مراقبتی، حمایتی، نظارتی از طریق کمک‌های نقدی و حمایت‌های مردمی، به صورت فعال در صحنه حضور می‌یابند تا منسجم و یکپارچه، سدی در مقابل این بیماری منحوس ایجاد کنند و با اولویت دادن به اقشار آسیب‌پذیر، خانواده‌های کم‌درآمد، سالمندان و بیماران زمینه‌ای، بتوانند بیش از گذشته در مسیر مقابله گام بردارند.

وی افزود: از ابتدای طرح شهید سلیمانی تاکنون ۱۴پزشک و ۸۵ پرستار و بهورز و تعدادی از نیروهای هلال احمر در قالب تیم های مراقبتی، حمایتی، نظارتی، رصد و رهگیری در سطح شهرستان با بسیجیان همکاری دارند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خنداب بیان کرد: با اجرای طرح‌ شهید حاج‌ قاسم‌ سلیمانی در راستای مبارزه با بیماری کرونا از آذر ماه تاکنون در شهرستان خنداب ۸هزار و ۹۹۳ بازدید از صنوف شهرستان انجام‌ شده است.

وی افزود: روحیه جهادی سردار شهید «حاج قاسم سلیمانی» این روزها به الگویی برای مقابله با کرونا در شهرستان‌های مختلف ایران تبدیل شده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خنداب گفت: تاکنون ۲ هزار و ۳۰ بسته معیشتی در قالب طرح شهید سلیمانی بین بیماران نیازمند و افراد آسیب پذیر در سطح شهرستان توزیع شده است.

صادقی تصریح کرد:همچنین با همکاری خیرین و بسیج سازندگی نیز ۷هزار و ۶۵۹ بسته بهداشتی و ۴۵هزار ماسک تامین و در قالب این طرح در سطح شهرستان توزیع شده است.

وی افزود: با شروع موج چهارم کرونا، گروه های اطلاع‌رسانی سیار بسیجیان در برخی روستاها، پیام هایی در مورد خطر ویروس کرونا، ضرورت در خانه ماندن و نحوه رعایت مسائل بهداشتی به شهروندان اعلام می کنند و از آنان می خواهند که در کنار رعایت این موارد از حضور در مراکز و مکان های پُر ازدحام خودداری کنند و تا آنجا که می توانند در خانه های خود بمانند.

وی برگزاری ۴۵ جلسه با مسئولین شهرستان جهت هم افزایی بیشتر، نظارت بر صنوف، رهگیری افراد در معرض تماس با مبتلایان، آموزش های عمومی، مشاوره تلفنی، سرکشی و ضد عفونی منازل کرونایی، انجام روزانه تست های پی سی آر و برپایی ایستگاه آمرین سلامت و گشت سیارجهت آگاهی بخشی در سطح شهرستان را از جمله فعالیتهای در حال اجرا طرح شهید سلیمانی عنوان کرد.

صادقی در پایان خاطر نشان کرد: طرح شهید سلیمانی محدود به مقطع زمانی خاص نیست بلکه این طرح جامع برای شرایط کرونایی است و تا ریشه کن شدن کرونا با قوت ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار