واکنش طنز کاربران به توقیف کشتی‌های یونانی/ فروش 2 نفتکش در دیوار! هشدار فعالیت سامانه بارشی در ۹ استان/ روند تدریجی افزایش دما در ۵ روز آینده سوابق ساختمان‌های پرمخاطره عمومی استان باید در فرمانداری‌ ثبت شود/ پاساژ طلای اراک باید سریع تر ایمن سازی شود طارمی داماد شد اروپا نمی‌تواند از بازار انرژی ایران چشم‌پوشی کند/ اکنون برجام بیش‌ازپیش برای اروپا اهمیت دارد! بی‌نیازی از واردات با اصلاح یارانه کالاهای اساسی و حذف ارز ۴۲۰۰/ قاچاق آفت اقتصاد کشور است برگزاری مراسم یادبود جانباختگان آبادان در مساجد و مصلی‌های کشور خبر اصلاح قیمت سوخت تکذیب شد جمع‌آوری ۹۰ماینر غیرمجاز در استان مرکزی/ میانگین انرژی موردنیاز برای استخراج هر بیت‌کوین ۳۰۰ مگاوات ساعت برآورد می‌شود رونمایی از دستاورد‌های جدید پایگاه پهپادی ۳۱۳ ارتش
یکشنبه ۰۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۱
کد خبر: 84934
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۲
فرماندار اعلام کرد:

خنداب در وضعیت قرمز کرونا/ حضور کارکنان در ادارات با تشخیص مدیر دستگاه هاست

خزایی پور گفت: به علت شرایط قرمزکرونا ، ورودی و خروجی شهرستان توسط نیروهای هلال احمر و بسیج در کنار نیروی انتظامی کنترل می شود و اجازه ورود پلاک های غیر بومی به داخل شهرستان را نخواهیم داد شهروندان در صورت ضرورت برای ورود و خروج با پلاک غیر بومی باید با مراجعه به فرمانداری برگ تردد دریافت کنند.

به گزارش دیار آفتاب؛ حسن خزائی پور ، فرماندار شهرستان خنداب در گفتگو با خبرنگار نسیم خنداب گفت: شهرستان خنداب در وضعیت قرمز کرونا  قرار دارد بر همین اساس موظف هستیم  به ناچار محدودیت هایی را علی رغم میل باطنی اجرا کنیم .

وی در ادامه گفت: در حوزه صنعت و معدن و اتاق اصناف به جز گروه شغلی یک، تمامی گرو های شغلی محدودیت فعالیت دارند. از هفته قبل وضعیت شهرستان نارنجی بود و این محدودیت برای گرو های شغلی سه و چهار ایجاد شده بود  اما در وضعیت قرمز گروه های شغلی دو نیر تعطیل شدند.

خرزائی پور بیان کرد: برخی از  گرو های شغلی  مانند: پاساژهای شهری،بازار سرپوشیده ، مراکز خرید بزرگ و.. در شهرهای بزرگ صدق می کند  اما آنچه که در شهرستان داریم آتلیه ها، کافی شاپ ها، رستوران ها ،مصالح ساختمانی، مبل و صندلی، آموزش رانندگی،  آرایشگا ه های مردانه و زنانه و.. در شرایط قرمز حق فعالیت ندارند.

فرماندار خنداب تصریح کرد: فعالیت در مساجد  و برگزاری مراسم عزا و عروسی در شهرستان ممنوع است سعی می کنیم از قوه قهریه استفاده نکنیم  اما اگر در جایی قانون شکنی انجام شود در راستای حفظ سلامت مرد م برخی اوقات برخلاف میل باطنی برخورد قانونی را با متخلفین انجام خواهیم داد.

وی گفت: به علت شرایط قرمزکرونا ، ورودی و خروجی شهرستان توسط نیروهای هلال احمر و بسیج در کنار نیروی انتظامی کنترل می شود و اجازه ورود پلاک های غیر بومی به داخل شهرستان را نخواهیم داد شهروندان در صورت ضرورت برای ورود و خروج با پلاک غیر بومی باید با مراجعه به فرمانداری برگ تردد دریافت کنند.

وی خاطر نشان کرد: وضعیت ادارات بر اساس پروتکل های بهداشتی با ظرفیت یک سوم حضور کارکنان در ادارات  اعلام شده است و در شهرستان نیز اعلام شده است با تشخیص مدیر دستگاه ها تصمیم گیری کنند.

خزائی پور گفت: دورهمی های خانوادگی ، حضور در تجمعات و مراسم تشییع جنازه ها که با حجم انبوهی از جمعیت همراه است ازعوامل  اصلی شیوع ویروس کرونا در شهرستان است .

فرماندار در پایان گفت: در یک هفته اخیر آمار مبتلایان به کرونا  بالا و نگران کننده است مردم پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند بدون ماسک در اماکن عمومی حاضر نشوند و توصیه های بهداشتی را جدی بگیرند تا بیشتر از این آسیب نبینیم .

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار