ادعای دستکاری در جداول بودجه ۱۴۰۰ خلاف واقع است ضد و نقیض‌گویی‌ها درباره واکسن کرونا؛ رایگان یا پولی؟ چرا ریاض چاره‌ای جز مذاکره با تهران ندارد؟ برنامه های دفاع مقدس و مقاومت با شعار «ما مقتدریم» برگزار می شود ضمانت استحکام نظام حضور گسترده مردم در انتخابات است حیات سردار حجازی سرشار از مجاهدت در راه اسلام بود بازیکنانی که برای اتلتیکو مادرید ارزشی قائل نمی‌شدند + عکس آقای روحانی! مشکلات را حل نکنید! بلکه وضعیت را به سال 92 باز گردانید صعود چشمگیر استقلال و پرسپولیس در رنکینگ جهانی ۳۱ اردیبهشت؛ پایان دوران آموزشی مقطع ابتدایی/ آموزش مجازی بعد از کرونا تداوم دارد
چهارشنبه ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۰:۳۵
کد خبر: 84932
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۱:۲۰
رئیس ستاد انتخابات استان مرکزی:

۱۹۳۰ داوطلب در انتخابات شوراهای روستایی استان نام نویسی کردند

 رئیس ستاد انتخابات استان مرکزی گفت: ۱۹۳۰ داوطلب تا چهارمین روز از ثبت نام انتخابات شوراهای اسلامی روستایی در این استان نام نویسی کردند.

به گزارش دیار آفتاب؛ بهروز اکرمی گفت: چهارمین روز ثبت نام انتخابات شوراهای اسلامی روستایی، در مجموع ۱۹۳۰ داوطلب نام نویسی کردند که ثبت نام ۱۷۹۰ نفر آنها قطعی شده است.

وی بیان داشت: از این تعداد  ۱۰۸ نفر زن و ۱۸۲۲ نفر مرد هستند که از این تعداد ۱۵۴ نفر به صورت غیرحضوری نام نویسی کردند.

اکرمی خاطرنشان کرد: در سومین روز از ثبت نام در سطح شهرستان‌های استان مرکزی، ۶۸ نفر در آشتیان، ۲۴۰ نفر در اراک، ۱۴۰ نفر در تفرش، ۲۶۵ نفر در خمین، ۱۱۸ نفر در خنداب، ۷۶ نفر در دلیجان، ۱۳۱ نفر در زرندیه، ۲۸۰ نفر در ساوه، ۲۷۸ نفر در شازند، ۶۷ نفر در فراهان، ۶۰ نفر در کمیجان و ۶۷ نفر در محلات ثبت نام کردند.

انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه تفرش، فراهان و آشتیان ۲۸ خردادماه امسال همزمان با سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا برگزار می‌شود.

انتهای پیام 

captcha