نتانیاهو: مقابله با ایرانِ هسته‌ای وظیفه بزرگ ماست ایرادات رویه جدید وزارت صنعت برای تأمین فولاد قطعه سازان/اتمام موجودی سازندگان تا خرداد آثار اقتصادی توافقنامه ایران و چین از دیدگاه یک اندیشکده آمریکایی روند غنی‌سازی ادامه دارد/ سیستم برق نطنز وصل شده است خیال استقلالی‌ها بابت کرونا راحت شد امسال احتمالا کم‌بارش‌ترین سال در ۵۰ سال اخیر خواهد شد/ وضعیت ذخایر سدها آنچنان وخیم نیست تست کرونای پرسپولیسی‌ها منفی شد وام ساخت مسکن ۳۰۰ میلیون تومان شد شرط برگزاری مراسم احیاء در شب­های قدر / برگزاری نماز جماعت در شهرهای آبی بلامانع است اوضاع کرونایی کشور بدتر از قرمز و به سیاه نزدیک است/ بسیاری از مردم آبی فکر می‌کنند
دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۱:۰۹
کد خبر: 84892
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۱:۲۲
رئیس ستاد انتخابات استان مرکزی:

۱۴۱۰داوطلب در انتخابات شوراهای روستایی استان نام نویسی کردند

 رئیس ستاد انتخابات استان مرکزی گفت: ۱۴۱۰داوطلب در سومین روز از ثبت نام انتخابات شوراهای اسلامی روستایی در این استان نام نویسی کردند.

به گزارش دیار آفتاب؛ بهروز اکرمی گفت: سومین روز ثبت نام انتخابات شوراهای اسلامی روستایی، در مجموع یک هزار و ۴۱۰ داوطلب نام نویسی کردند که ثبت نام یک هزار و ۲۷۵ نفر آنها قطعی شده است.

وی بیان داشت: از این تعداد  ۸۳ نفر زن ویک هزار و ۳۲۷ نفر مرد هستند که از این تعداد ۱۵۴ نفر به صورت غیرحضوری نام نویسی کردند.

اکرمی خاطرنشان کرد: در سومین روز از ثبت نام در سطح شهرستان‌های استان مرکزی، ۵۰ نفر در آشتیان، ۱۷۳ نفر در اراک، ۱۰۷ نفر در تفرش، ۱۹۱ نفر در خمین، ۸۵ نفر در خنداب، ۴۳ نفر در دلیجان، ۹۰ نفر در زرندیه، ۲۰۴ نفر در ساوه، ۱۸۵ نفر در شازند، ۵۴ نفر در فراهان، ۴۲ نفر در کمیجان و ۵۱ نفر در محلات ثبت نام کردند.

انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه تفرش، فراهان و آشتیان ۲۸ خردادماه امسال همزمان با سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا برگزار می‌شود.

انتهای پیام 

captcha