نتانیاهو: مقابله با ایرانِ هسته‌ای وظیفه بزرگ ماست ایرادات رویه جدید وزارت صنعت برای تأمین فولاد قطعه سازان/اتمام موجودی سازندگان تا خرداد آثار اقتصادی توافقنامه ایران و چین از دیدگاه یک اندیشکده آمریکایی روند غنی‌سازی ادامه دارد/ سیستم برق نطنز وصل شده است خیال استقلالی‌ها بابت کرونا راحت شد امسال احتمالا کم‌بارش‌ترین سال در ۵۰ سال اخیر خواهد شد/ وضعیت ذخایر سدها آنچنان وخیم نیست تست کرونای پرسپولیسی‌ها منفی شد وام ساخت مسکن ۳۰۰ میلیون تومان شد شرط برگزاری مراسم احیاء در شب­های قدر / برگزاری نماز جماعت در شهرهای آبی بلامانع است اوضاع کرونایی کشور بدتر از قرمز و به سیاه نزدیک است/ بسیاری از مردم آبی فکر می‌کنند
دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۰:۵۰
کد خبر: 84887
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۳
فرمانده سپاه روح الله:

سپاه در راستای مبارزه با کرونا یار و حامی کادر بهداشت و درمان است

سردار کریمی گفت: سپاه در راستای مبارزه با کرونا یار و حامی کادر بهداشت و درمان است و از همان ابتدا تمام قد برای سربازی به میدان آمدیم و امروز بر خود وظیفه می دانیم در حوزه سلامت و بهداشت مردم همچون میدان های نبرد دیگر نقش آفرینی کنیم.

به گزارش دیار آفتاب؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محسن کریمی فرمانده سپاه روح الله در آیین تجلیل از مدافعان سلامت و کادر درمان بیمارستان های اراک گفت : سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یک نهاد ولایی، مردمی و انقلابی است که در حوزه های مختلف ماموریت پاسداری همه جانبه از انقلاب اسلامی دارد و در این راستا از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد.

کریمی اظهار کرد: امروز سپاه روح الله با ۲۴ قشر تخصصی به دنبال پاسداری از انقلاب و خدمت همه جانبه به مردم است که بیش از ۱۱ هزار گروه جهادی در این راستا در عرصه های مختلف به مردم خدمات موثر ارائه می دهند.

وی ادامه داد: امروز سپاه پاسداران به دنبال توانمند سازی مردم در همه حوزه ها است که با توجه به شرایط جامعه یکی از عرصه های تمرکز سپاه و بسیج حوزه بهداشت و درمان می باشد که در طول این یک سال به وضوح شاهد خدمت رسانی همه جانبه برای مقابله با بیماری و کاهش آسیب های ویروس بودیم.

فرمانده سپاه روح الله افزود: مجاهدت های سپاه و بسیج در خصوص مقابله با بیماری کرونا از همان ابتدای بیماری به وضوح اثرگذار بود که اوج این مسئله در طرح جهادی و سلامت شهید حاج قاسم سلیمانی رقم خورد و امروز با توجه به شیوع موج جدید مرحله جدید طرح با قوت فعال شده است.

وی اضافه کرد: سپاه در راستای مبارزه با کرونا یار و حامی کادر بهداشت و درمان است و از همان ابتدا تمام قد برای سربازی به میدان آمدیم و امروز بر خود وظیفه می دانیم در حوزه سلامت و بهداشت مردم همچون میدان های نبرد دیگر نقش آفرینی کنیم.

کریمی گفت: سپاه پاسداران به دنبال استحکام و خودکفایی جامعه در همه ابعاد است و این قطعا با همراهی و همیاری مردم قطعا محقق خواهد شد.

وی اضافه کرد: سپاه پاسداران سرمایه ملی است و بزرگترین پشتوانه ملت ایران می باشد که روز به روز باید این سرمایه ارزشمند تقویت شود.

کریمی اظهار کرد: مکتب سپاه برگرفته از مکتب عاشورا و تفکر حسینی(ع) است و شخصیت ها و شهدای بزرگی همچون شهید سلیمانی در این نهاد مقدس تربیت شده اند که تا آخرین لحظات حیات برای خدمت به مردم تلاش و مجاهدت کردند.

فرمانده سپاه روح الله افزود: نسل جوان و انقلابی سپاه پاسداران امروز با تاسی از مکتب عاشورا و با الگوگیری از شهدای انقلاب اسلامی و مقاومت ، پاسداری همه جانبه از انقلاب اسلامی را یک رسالت مهم می دانند و همه توان خود را در این راستا به میدان آورده اند.

انتهای پیام 

captcha