نتانیاهو: مقابله با ایرانِ هسته‌ای وظیفه بزرگ ماست ایرادات رویه جدید وزارت صنعت برای تأمین فولاد قطعه سازان/اتمام موجودی سازندگان تا خرداد آثار اقتصادی توافقنامه ایران و چین از دیدگاه یک اندیشکده آمریکایی روند غنی‌سازی ادامه دارد/ سیستم برق نطنز وصل شده است خیال استقلالی‌ها بابت کرونا راحت شد امسال احتمالا کم‌بارش‌ترین سال در ۵۰ سال اخیر خواهد شد/ وضعیت ذخایر سدها آنچنان وخیم نیست تست کرونای پرسپولیسی‌ها منفی شد وام ساخت مسکن ۳۰۰ میلیون تومان شد شرط برگزاری مراسم احیاء در شب­های قدر / برگزاری نماز جماعت در شهرهای آبی بلامانع است اوضاع کرونایی کشور بدتر از قرمز و به سیاه نزدیک است/ بسیاری از مردم آبی فکر می‌کنند
دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۱:۲۸
کد خبر: 84881
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۱
استاندار مرکزی:

مشکلات هپکو با پیگیری رئیس قوه قضاییه گره گشایی شد

آقازاده گفت: موضوع شرکت هپکو پس از سال ها و با پیگیری رئیس قوه قضاییه گره گشایی شد و در پایان سال گذشته،۱۲۰۰ میلیارد بدهی این شرکت تهاتر شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سید علی آقا زاده استاندار مرکزی در آيين تكريم و معارفه دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان مرکزی گفت: از زمان حضور آیت الله رئیسی در قوه قضائیه شاهد تحولات بسیار خوبی در این قوه هستیم و خوشبختانه این مسئله به یک امید و دلگرمی مردم تبدیل شده که علیرغم وجود کار سنگین در قوه امروز شاهد روند قابل قبول و تحول گرایانه هستیم که بسیار قابل تقدیر است.

آقازاده اظهار کرد: به روز رسانی پرونده ها و به روز رسانی بودن قوه قضائیه یک نیاز مهم است که خوشبختانه در طی دو سال گذشته به وضوح شاهد تحولات خوبی هستیم که البته حضور قضات و نیروهای با تجربه در این مهم موثر بوده است.

وی ادامه داد: علیرغم اینکه سال گذشته سال سختی در کشور و استان بود، اما استان مرکزی توانست در میان ۳۱ استان کشور پایین ترین نرخ تورم و پایین ترین نرخ بیکاری را در اسفند ۹۹ به خود اختصاص دهد.

استاندار مرکزی بیان کرد: میزان کارگران دارای حقوق معوق از ۷۲۰۰ نفر در پایان سال ۹۷ به ۵۱۰۰ نفر در پایان ۹۸ و کمتر از هزار نفر در سال ۹۹ رسید.استان مرکزی علاوه بر حوزه صنعت در کشاورزی نیز فعالیت خویی دارد بطوری که بیش از ۱۰۰ هزار کاربر کشاورزی و بیش از ۱۵۰ هزار صنعتکار در استان فعالیت دارند.

آقازاده افزود:  موضوع شرکت هپکو پس از سال ها و با پیگیری رئیس قوه قضاییه گره گشایی شد و در پایان سال گذشته،۱۲۰۰ میلیارد بدهی این شرکت تهاتر شد.

وی اظهار کرد:  از دیگر توفیقات استان در سال گذشته کسب رتبه یک کشوری در حوزه پیشرفت پروژه های اقتصاد مقاومتی بوده است.

انتهای پیام/

captcha