ایرادات رویه جدید وزارت صنعت برای تأمین فولاد قطعه سازان/اتمام موجودی سازندگان تا خرداد آثار اقتصادی توافقنامه ایران و چین از دیدگاه یک اندیشکده آمریکایی روند غنی‌سازی ادامه دارد/ سیستم برق نطنز وصل شده است خیال استقلالی‌ها بابت کرونا راحت شد امسال احتمالا کم‌بارش‌ترین سال در ۵۰ سال اخیر خواهد شد/ وضعیت ذخایر سدها آنچنان وخیم نیست تست کرونای پرسپولیسی‌ها منفی شد وام ساخت مسکن ۳۰۰ میلیون تومان شد شرط برگزاری مراسم احیاء در شب­های قدر / برگزاری نماز جماعت در شهرهای آبی بلامانع است اوضاع کرونایی کشور بدتر از قرمز و به سیاه نزدیک است/ بسیاری از مردم آبی فکر می‌کنند ستاد گرامیداشت مناسبت های دفاع مقدس استان مرکزی تشکیل شد
دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۰:۰۷
کد خبر: 84841
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۲
معاون هماهنگ کننده سپاه روح الله استان مرکزی :

تشکیل ۳۵۰۰ تیم تخصصی در راستای اجرای طرح شهید سلیمانی

گودرزی گفت: از ابتدای شروع طرح شهید سلیمانی بیش از ۳ هزار و ۵۰۰ تیم تخصصی تشکیل شده که ۲ هزار و ۲۰۰ تیم رصد کار رصد و شناسایی، ۱۳۴ تیم مراقبتی، ۶۲۵ تیم حمایتی ، ۵۰۴ تیم نظارتی و ۳۷ تیم رهگیری تست را دنبال می کنند که بیش از ۱۰۸ هزار و ۲۰۰ نفر به عنوان سفیر سلامت در خانواده ها سازماندهی شده اند.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ پاسدار محمد گودرزی معاون هماهنگ کننده سپاه روح الله استان مرکزی در حاشیه نشست قرارگاه بهداشتی و درمانی امام رضا(ع) با حضور سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت:خوشبختانه از ابتدای شیوع بیماری کرونا تاکنون اقدامات بسیار خوبی همچون ایجاد ساختار و سازماندهی در حوزه آموزش عمومی در حوزه بهداشت و درمان در قالب طرح شهید سلیمانی انجام شده که با توجه به شیوع موج جدید بیماری باید دوباره فعال شوند.

گودرزی اظهار کرد: متاسفانه به دلیل رها شدگی جمعیت و عدم مدیریت سفر در ایام نوروز شاهد موج جدید بیماری کرونا در سطح جامعه هستیم و امروز با توجه به ساکن شدن جمعیت می طلبد با همکاری ها و مشارکت همه جانبه طرح شهید سلیمانی با دقت اجرا شود.

وی ادامه داد: بسیجیان همواره در طول این سال ها نشان داده اند آماده نبرد در میدان های سخت هستند و امروز آمادگی لازم برای نقش آفرینی در کنترل موج جدید دارند که نیاز است با هم افزایی ها و مشارکت ها طرح دوباره فعال شود.

معاون هماهنگ کننده سپاه روح الله گفت: اجرای موفق طرح شهید سلیمانی در کنترل موج قبلی کرونا نشان داد بسیج در هر میدانی ورود پیدا کند مشگل گشا خواهد بود و امروز در مقابله با موج جدید طرح شهید سلیمانی باید به شکل محله ای و منطقه ای با قوت اجرا شود.

گودرزی گفت: از ابتدای شروع طرح شهید سلیمانی بیش از ۳ هزار و ۵۰۰ تیم تخصصی تشکیل شده که ۲ هزار و ۲۰۰ تیم رصد کار رصد و شناسایی، ۱۳۴ تیم مراقبتی، ۶۲۵ تیم حمایتی ، ۵۰۴ تیم نظارتی و ۳۷ تیم رهگیری تست را دنبال می کنند که بیش از ۱۰۸ هزار و ۲۰۰ نفر به عنوان سفیر سلامت در خانواده ها سازماندهی شده اند.

 وی افزود: ۴۹۹ پایگاه سلامت فعال که متشکل از بسیجیان و کادر بهداشت و درمان هستند در طرح شهید سلیمانی به مردم خدمات می دهند و همچنین بیش از ۱۶۸ پزشک، ۲۱۹ پرستار، ۶۰۴ بهروز و بیش از ۵ هزار و ۶۰۰ بسیجی در اجرای دقیق طرح فعالیت مستمر دارند.

گودرزی اظهار کرد: از ابتدای شیوع بیماری کرونا افراد سالمند، بیماران زمینه ای ، مادران باردار یکی از دغدغه های مهم جامعه بوده که طرح شهید سلیمانی برای آنها برنامه ریزی دقیق و جامعی داشته و خوشبختانه بیش از ۱۲۶ هزار سالمند و ۱۵۱ هزار بیمار زمینه ای و مادران باردار در تحت پوشش ویژه طرح شهید سلیمانی هستند.

وی خاطرنشان کرد: خوشبختانه طرح شهید سلیمانی هم در تهیه و هم در اجرا بسیار موفق عمل کرده و امروز با توجه به موج گسترده جدید اقشار ۲۴ گانه بسیج را پای کار آوردیم که بتوانیم خدمات تخصصی و مستمر را در قالب قشری و منطقه ای به مردم عزیز ارائه دهیم.

انتهای پیام/

captcha