رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهي انتظامي استان اعلام کرد

تعطیلی مراکز تعویض پلاک و آموزشگاه های رانندگی شهرستان های قرمز/ اجرای طرح محدودیت تردد خودروها در شهرهای قرمز و نارنجی ادامه دارد

حسینی از تعطیلی مراکز شماره گذاری، تعویض پلاک و آموزشگاه های رانندگی در شهرستان های وضعیت قرمز استان خبر داد.
کد خبر: ۸۴۸۳۱ تاریخ انتشار: ۱۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۸

سرهنگ"سيد علي حسيني " در گفتگو با دیار آفتاب؛  گفت: به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و با تصویب ستاد استانی مبارزه با ویروس کرونا؛ مراکز شماره گذاری ، تعویض پلاک و آموزشگاه های رانندگی کلانشهر اراک و شهرستان های خمین، دلیجان، زرندیه و ساوه دارای وضعیت قرمز تا اطلاع ثانوی تعطیل می باشد.

این مقام انتظامی بیان داشت: شهروندان عزیز توجه داشته باشند که طرح محدوديت‌هاي تردد وسایل نقلیه خودرویی از ساعت 21 تا ساعت 3 بامداد همچنان به قوت خود باقی است و بی تردید با متخلفان، برخورد قانونی انجام خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه هرگونه تغییر در زمینه طرح محدودیت تردد وسایل نقلیه خودرویی به شهروندان اطلاع رسانی خواهد شد خاطر نشان کرد: ورود خودروهای دارای پلاک غیربومی به شهرهای استان مرکزی نیز همچنان ممنوع است و پلیس برابر دستورالعمل های ابلاغی، با رانندگان متخلف برخورد خواهد کرد.

 حسینی یادآور شد: کارکنان تلاشگر پلیس راهور، در مدخل ورودی شهرستان های استان مرکزی، از ورود خودروهای دارای پلاک غیر بومی به داخل این شهرستان ها جلوگیری به عمل خواهند آورد و رانندگان خودروهای دارای پلاک بومی نیز به دلیل وجود شرایط قرمز و نارنجی در شهرستان های استان مرکزی، در صورت مسافرت به دیگر استان های کشور، مشمول جریمه و اعمال قانون پلیس قرار خواهند گرفت.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی  فرماندهي انتظامي استان مرکزی تصریح کرد: بی تردید در صورت بازگشت شرایط عادی به شهرستان های استان مرکزی، انواع خدمات در مراکز شماره گذاری، تعویض پلاک و آموزشگاه های رانندگی از سوی کارکنان پلیس راهور به صورت مضاعف به شهروندان ارائه خواهد شد.

حسینی در پایان با قدردانی از تعامل و همکاری شایسته شهروندان با پلیس مرکزی در اجرای موفقیت آمیز طرح های مختلف پلیسی افزود: امیدواریم که شهروندان با همبستگی و انسجام عمومی، به منظور پیشگیری از شیوع روز افزون ویروس کرونا در سطح جامعه،از تردد های غیر ضروری خودداری و با انجام هدفمند دستورالعمل های مراقبت و فاصله گذاری اجتماعی، به رسالت انسانی خود در حراست از سلامت همگانی افراد جامعه عمل کنند.

انتهای پیام/