رگبار و وزش باد شدید در نوار غربی/ ادامه پدیده گردوخاک در شرق و شمال‌شرق آبله میمون به ۲۰ کشور رسید دز ۴ واکسن کرونا الزامی می‌شود تصاویر/تلاش شبانه برای آواربرداری ساختمان متروپل جراحی اقتصادی مراحل تکمیلی خود را طی کند/ضرورت رفع مشکلات گام اول مردمی سازی یارانه‌ها نقشه کرونایی استان مرکزی بدون تغییر ماند/ ساوه و خمین آبی، سایر شهرستان ها زرد پیام فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی در پی شهادت شهید اقتدار و صنعت دفاعی «احسان قدبیگی» ۲ نفتکش یونانی در تور سپاه/ بازی فوتبال در زمین سیاست/ دروغ‌های آشنا خطر زنگ تفریح شدن/ توافق ۳ بازیکن لیگ برتری با پرسپولیس بلاتکلیفی محض تیم ملی، بحران بازی تدارکاتی و سرپرست غایب/ استیلی در مسیر هیات رییسه!
شنبه ۰۷ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۷
کد خبر: 84646
تاریخ انتشار: ۱۳ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۹
امام جمعه خنداب:

هرگونه کم کاری مسئولین خیانت به مردم است

صفاهانی گفت: مردم ایران مردمی وفادار به نظام اسلامی هستند و در همه صحنه ها حضور دارند و در هر شرایطی از نظام اسلامی حمایت می کنند باید مسئولین قدر این مردم را بدانند و با همه توان خدمتگذار مردم باشند و مشکلات مردم را رفع کنند خدمت به مردم عبادت است و هرگونه کم کاری خیانت به مردم انقلابی است و باید در آخرت پاسخگوی شهدا باشند.

به گزارش دیار آفتاب؛حجت الاسلام صفاهانی ، امام جمعه خنداب درخطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته گفت: روز سیزدهم فروردین روز طبیعت نامگذاری شده است  سلامتی  ما به طبیعت بستگی دارد باید مراقب باشیم آسیب به طبیعت وارد نکنیم و از طبیعت اطراف خود محافظت کنیم.

صفاهانی اظهار کرد: با افزایش ترددها و مسافرت ها احتمال شیوع کرونا در کشور وجود دارد از مردم تقاضا داریم همچنان فاصله اجتماعی را رعایت کرده و از حضور در تجمعات جلوگیری کنند تا انشاءالله با دعا و توسل این ویروس منحوس کرونا ریشه کن شود.

وی  گفت: مردم ایران مردمی وفادار به نظام اسلامی هستند و در همه صحنه ها حضور دارند  و در هر شرایطی از نظام اسلامی حمایت می کنند باید مسئولین قدر این  مردم را بدانند و با همه توان خدمتگذار مردم باشند و مشکلات مردم را رفع کنند خدمت به مردم عبادت است و هرگونه کم کاری خیانت به مردم انقلابی است و باید در آخرت پاسخگوی شهدا باشند.

وی بیان کرد: از 16 تا 22 فروردین زمان ثبت نام شوراها در روستاهاست کسانی  که شرایط ثبت نام و توانایی خدمت به مردم را دارند باید  ثبت نام کنند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار